Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondoltátok már valami teljese...

Gondoltátok már valami teljesen abszurd dologról, hogy valóságos? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Velem két eset is előfordult. Mindegyik filmmel kapcsolatos  Az egyik a vissza a jövőbe 2. elhittem, hogy Amerikában, már ilyen fejlettek, hogy tényleg feltalálták a légdeszkát  A másik, az emlékmás c. filmben az eredetiben. Emlékeztek, amikor megy a vonat a Marson? Hát én azt is elhittem. Ezeket senkinek nem mondtam el. Csak hüledeztem magamban, hogy tényleg ott megy a vonat. Persze aztán később rájöttem, hogy ezek filmes trükkök. És akkor meg azon hüledeztem, hogy hogy lehettem ilyen hülye 
2017. júl. 10. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt hittem, hogy a fogorvosom szerelmes belém, azért kedveskedik, pedig csak hálapénzt akart :)))))
2017. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Engem kereszténynek neveltek, és huszonéves koromig többé-kevesbé komolyan elhittem azt a sok abszurd, képtelen, kitalált butaságot istenről meg a mennyországról.


Mondjuk sokan vannak, akik soha nem is ébrednek fel belőle, szóval én még könnyen megúsztam...

2017. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sikeres gyógyulás volt, ketteske.
2017. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy Tom Hanks film, amiben felnő egy kívánságtól, abban elhittem bátyámnak, hogy a forgatásnál megvárták, hogy felnőjön a színész...

+ gyerekkoromban elköltözött egy srác váratlanul,7-8éves korom körül, mikor mentem le a játszótérre már ott állt egy rakat gyerek és mindenki félt, egy 11 éves bemesélte nekünk, hogy azért tűnt el a srác, mert a füves placcon lehúzta egy nagy fekete véres kéz a föld alá és ő ezt látta, évekig egyetlen környékbeli gyerek nem ment a fűre és próbáltunk mindenkit lehívni róla aki rámerészkedett, még sídtam is mikor egyszer anyukám ráment, hogy megmutassa, hogy nem fogja lehúzni "a nagy fekete véres kéz"...

2017. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
A metró mozgólépcső végén azt mondták a szüleim, hogy ugorjak nagyot, mert becsípi a lábam.
2017. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt a filmet én is láttam :D


Most eszembe jutott még egy. kb 6 éves lehettem, és amikor néztem a tv-ét volt, valami híradó szerűség bemondtak valamit és elköszöntek én meg szaladtam ki az erkélyre, hogy lássam elmenni őket. Mert azt hittem, hogy a 10-ken forgatják az adást :)

2017. júl. 11. 11:35
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

2 dolgon szoktam agyalni:

a, A lábmunka csak netes kitaláció vagy valóban alkalmazza valaki a valós életben is?;

b, Léteznek olyan nők, akiknek a lábfétis bejön vagy csak netes kitaláció az egész?

2017. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

amikor anyukám látott egy autót, aminek égett a lámpája, azt mondta, hogy sok lesz az illető villanyszámlája. :) Ezt elhittem.


Gyerekként örültem, hogy a bérház felső szintjén lakunk, mert nem tudtam, hova megy a wc tartalma, miután lehúzom. Azt gondoltam, az alattunk lévőre esik. Mivel felettünk nem lakott senki, örültem, hogy ezt megússzuk.

2017. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:D Ez nagyon jó!


Most eszembe jutott még egy. 10 emeletes bérházban laktunk a 6.-on és kicsinek nagyon féltem a lifttől, egyedül nem is mertem használni, inkább gyalogoltam.Féltem attól is hogy lezuhan, de attól is, ha nem áll meg és átszakítja a tetőt és elrepül :)

2017. júl. 13. 15:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat! :) Jöhetnének még jópofa esetek, gondolatok :)
2017. júl. 13. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!