Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Magyarország? Milyen...

Milyen Magyarország? Milyen élni ott?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit esetlen a kérdés ,de arra lennék kíváncsi hogy milyen az élet Magyarországon. Az emberek hozzáállása, az oktatási rendszer, a gazdaság, a munkalehetőségek, az egészségügy?

Gondolkoztam azon ,hogy milyen lenne egyetem alatt vagy az utolsó éveire kiköltözni oda. Igaz ez még csak gondolat a fejemben ,de kipróbálnám milyen az amikor a saját anyanyelvemen beszélő emberek vesznek körül. Persze eddig is magyarul tanultam de azért más egy idegennyelvű országban. Nincs semmi bajom az országom nyelvével csak kíváncsi vagyok Magyarországra. Tudom a fenti kérdésekre az interneten is tudnék választ kapni de az ott élő emberek véleménye érdekel. Eddig csak évente 1-2x mentünk át és akkor is csak vásárolgatni szóval a történelmen kívül mást nem nagyon tudok az országról ugyanis a politika távol áll tőlem. Főként az alap dolgokra és a megélhetésre vagyok kíváncsi. Tényleg sokba különbözik Nyugat-Európától , vagy ezek csak szóbeszédek?



2017. júl. 11. 16:09
1 2
 11/11 anonim válasza:
63%

Szia.

Magyarország szerintem nagyon szép hely, sok látni való van.

De a mostani politikai helyzet miatt szerintem csak akkor gyere ha túráznál,körbenéznél stb...


Apám mondta: "M.O akkor jó hely, ha nem te laksz benne." Asszem valahogy így mondta...

És valóban.

Amugy büszke vagyok hazámra csak az előbb említett dologra nem...

Üdv

2019. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!