Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szabvány levél méret?

Nem szabvány levél méret?

Figyelt kérdés

A postai díjkalkulátoron van olyan lehetőség hogy nem szabvány levélként is lehet postázni.

Amerikába küldenék egy csomagot, de "csomagként" feladva 13000 nem szabvány levélként 4000 lenne.

A postán kéreztem futólag hogy mekkora a max terjedelem hogy levélként elmenjen, de kaptam válasznak 90, 70 és 60 cm max oldalhosszúságot is szóval már nagyon nem tudom mekkora lehet, és a posta.hu-n se találtam semmit erről.



2017. júl. 17. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy országonként változó és legjobb ha feladáskor eldöntöd hogy szeretnéd, mert a posta eleve olyan hogy úgy veszi fel ahogy a kezelő gondolja aki épp akkor ott áll előtted, hogy az az előírásoknak megfelel, épp ezért hiába mész azzal hogy a gyakorin ezt meg azt mondták és hiába tennéd oda a kinyomtatott postai ÁSZF-et is.
2017. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!