Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » M a különbség a szabvány és...

M a különbség a szabvány és nem szabvány levél között?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt problémám a postázással, de az utóbbi 2 alkalommal máshogy számoltak mint eddig szoktak.Nem én postázok, azaz személyesen nem én adom oda, de én készítem össze és eddig mindig annyi is volt mint a táblázatban.

250g-ig szerettem volna feladni egy cumisüveget,elsőbbségivel ez 315ft.A postán viszont 565ft-ot kellett érte fizetem a blokkon mégis az szerepel hogy levél,nem szabvány 250g-ig.?!Akkor most nem értem a díjszabást.Valamit félre értelmezek?Akkor eddig miért volt jó?Tudna valaki segíteni?


2013. máj. 25. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A díjszabásukban le van írva mi számít szabványlevélnek. Gyakorlatilag a szabvány borítékokon kívül semmi....
2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy van egy díjszabás ebből nézem éni s hogy mennyi lesz ami a szabványra vonatkozik, van méret is.De ha nem szabvány méret akkor mi mennyibe kerül?Ezt nem értem.Illetve hogy eddig akkor velem kivételeztek?:)Úgy értem, cipős dobozban is adtam fel dolgokat az 2000g-ig sima postával 880ft.Ez van a díjszabásban is.És eddig mindig úgy is adtam fel.Akkor nem értem hogy egy sokkal kisebb "csomag"ami 250g-ot sem éri el miért nem 235ft simán elsőbbségivel 315, miért kell 565ft-ot fizetnem?Hol van a NEM SZABVÁNY levél díjszabása?köszi
2013. máj. 25. 18:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvilágosodtam, rájöttem köszi.......
2013. máj. 26. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!