Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek igazságos ez?

Szerintetek igazságos ez?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki kicsit sánta, és én nem bírom, de nem azért, hanem a viselkedése, és a stílusa miatt, na meg mert kibeszél a hátam mögött. szóval utálom. egyik nap az én asztalomhoz ült a menzán, és én fogtam magam és átültem. Erre mindenki engem támad, hogy hogy eshetett ez neki? Meg hogy éljek burokba, ha nem bírok másokkal együtt élni. Én kárt soha nem csináltam neki, de nem bírom elviselni, és nemcsak én rengetegen. Csak egyesek elkezdték játszani a szociális gondozót, mert mozgáskorlátozott. És ő vissza is él vele.
2010. máj. 22. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez sajnos sokszor előfordul a sérült emberekkel... Mármint a pozitív diszkrimináció meg hogy ők maguk visszaélnek vele...
2010. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Erre mindenki engem támad, hogy hogy eshetett ez neki?"

Mondd el annak a "mindenkinek"is, hogy miért tetted!

2010. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg szemét csaj akkor ne érezd rosszul magad. Másoknak is nyugodtan mondd meg, hogy te csak azt nézed milyen ember, nem azt hogy mozgáskorlátozott. Ha azért bántanád az lenne szemétség.
2010. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EGYENLŐ bánásmódhoz van joga, kivételezéshez nincs.
2010. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17:34-el és az utána szólóval egyetértek teljes mértékben.
2010. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendes tőletek, hogy nem ítéltek el ti is, amúgy aki foglalkozik vele, senki nem akar ám mellette ülni csak engem szívatnak.
2010. máj. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!