Igazságos az élet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
igen, mert mindenkinél ugyanaz a vége.. vagy épp ezért mégsem igazságos..?? hmm..jó kérdés..
2009. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És mindenki azt kapja amit megérdemel??????????,
2009. ápr. 5. 16:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadtul nem igazságos!!
2009. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
88%
Egyáltalán nem igazságos, sőt...sosem volt az, sose nem is lesz. Az a durva, hogy nagyon sok esetben azok élnek jobban, akik meg sem érdemelnék...
2009. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
90%
van egy főnököm: sosem kellett dolgoznia. Van egy hiperszuper szinte kastélya, nyaralója, agyon van plasztikázva, mindennap más cuccot vesz magára, ott a hiperszuper járgánya a segge alatt, több lakása is van, és esz a méreg, amikor panaszkodik, milyen rossz ma a vállalkozók sorsa (vállalkozó). Én meg dolgozok nála semmiért...
2009. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szemszögemből nézve sem az!:(
2009. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindig igazságos, sőt...tud nagyon kegyetlen és mostoha is lenni a sors.

De nem az a lényeg, hányszor buksz, hanem az, hogy hányszor tudsz felállni.

Szerintem.

2009. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igazságtalan... van, aki mindent megtesz másokért, segít ahol tud és közben becsületes eszközökkel próbálja felépíteni a jövőjét, mégsem kap vissza semmit és a porban marad, sőt, azok rúgnak bele, akiknek előtte segített... és vannak, akik csak pöffeszkednek, lenéznek másokat, mégis megkapnak mindent az élettől... gazdagságot,karriert,elismerést...
2009. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Igen, irigy vagyok, de akkor is hányok a gazdag, lusta, terepjáróval/méregdrága autókkal közlekedő, semmirekellő emberektől, akiknek minden megadatik, és még az ujjukat sem kell görbíteni hozzá. És ezek az emberek aligha támogatnak másokat, mert süt belőlük a lenézés, és a pénzsóvárság...
2009. ápr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igazságos egy cseppet sem...
2009. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!