Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én vélekedek így a...

Csak én vélekedek így a Wattpadon-on történő eseményekről, vagy esetleg más is?

Figyelt kérdés

Ugyebár mostanság minden arról szól Wp-on, hogy "jajj szegény T (hívjuk az írót így, bár szerintem világos kiről beszélek) feltörték a profilját! " és hasonlók. Elindult a Wp berkein belül egy pletyka, miszerint rengeteg ember profilját feltörték, és ugye ez a T is egy áldozat. Azonban most jön az én veleményem: Ez a T az egyetlen akiről hallottam, hogy fel törték a profilját, pedig aktív vagyok a Wp közösségi életében. Mikor arról kérdezősködtem a felhasználóknál, hogy tudnak-e még ilyen esetről a válasz minden esetben a "nem" volt.Arról nem is beszélve, hogy van egy másik író, hívjuk K-nak, az egyik könyvében kritizálta T kihívásos könyvét és hoppá. K profilját feltörték és törölték azt a könyvet, amiben a kritikát megosztotta.



Ebből én azt veszem le, hogy T a rejtélyes hecker. Bár, szerintem azok a bizonyos no name profilok csak a kitaláció szüleményei is lehetnek.


Ti hogy vélekedtek ez ügyben?



2017. júl. 30. 16:11
 1/4 anonim válasza:
Én is wattpados vagyok, és hallottam a sztorit, de nem teljesen értem :o
2017. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki az a T?
2017. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezt nekem is elmesélhetné valaki, esküszöm nem hallottam még :D
2017. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerem a történetet, Popcornnal az ölemben néztem T és K "háborúját", nem mellesleg nekem is furcsa az ügy, mert szinte semmit nem tudunk, illetve T nagyon magyarázkodott (már ahogy én láttam). Nekem az a véleményem hogy itt csak színjáték minden, de nem merek konkrétat nyilvánitani, mert bár rajongó nem vagyok, de kedvelem T munkásságát és könyvet.
2017. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!