Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Justin Bieber és a paparazzik...

Justin Bieber és a paparazzik - ki a hibás?

Figyelt kérdés

Sok ilyen videót láttam, és azért tényleg durva h megmozdulni se tud, mert azonnal rákattannak, de pl ebben a helyzetben most kit tartotok hibásnak?

+ igazából a lényeget nem nagyon látjuk, ugye az USA-ban eléggé divat h gazdagokkal elüttetik magukat aztán jó lóvét akasztanak le tőlük.


https://www.youtube.com/watch?v=hLN8j-k8P5M


2017. júl. 31. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
A rajongók a hibásak, mert annyira bolondulnak az ilyen kis senkikért, hogy a média mindet tudni akar róluk. Ha senki le se tojná dzsasztin bíbert, akkor nyugodtan végig tudna menni az utcán, mint a normális emberek.
2017. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Először is: ha tényleg átmegy a csávón, abból csak aprólék marad. Kb megdöccentette, mire a fószer elvágódott, mint átlagfocista a meccsen. Pluszpont azért, mert feka, lehet rasszistázni és kirakatokat törni.

Ha én elindulok az autómmal egy maki pedig eléugrik, így járt. Nem volt keresnivalója az úttesten. Még a büntetés is jár neki, a banánfoltok eltakarítását is ráverném.

2017. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a hülyegyereket, de minek mászik kocsi alá a majom? Kártérítést kérnék a kisgyerek helyébe, lehet a négus megkarcolta a kocsit is.
2017. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát ja, na meg ekkora cirkuszt csinálni az egészből, hogy aztán eg ycsomó rendőr,mentő, mintha vmi tömegszerencsétlenség történt volna.

Mindenesetre tény ami tény, Justinka lemondta az összes hátralévő koncertjét, és nem jelölt meg indokot ... szóval ki tudja, mi van most megint.

2017. aug. 1. 03:07
 5/16 A kérdező kommentje:
2017. aug. 1. 03:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem bírom a kis bűnözőt, de a hülye paparazzi tehetett róla.
2017. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Egyértelműen a paparazzi tehet róla Justin ráadásul ott is maradt segíteni. De örülök hogy a legtöbb válaszadó ezen a véleményen van
2017. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
sztem is, tényleg szegény már egy lépést se tud tenni anélkül h levegőt kapna, csak nehogy ez megint egy jó ürügy legyen arra, hogy "majd most jól megmutatjuk a kis pocsnek", aztán egy hosszú eljárásban őt hozzák ki bűnösnek
2017. aug. 3. 06:41
 9/16 anonim válasza:

Nem akarok káromkodni de, egy Beliebernek elég rossz azt olvasnia, hogy "kis p.cs", "bűnöző", meg hasonló trágár kifejezéseket használva. Engem nem zavar hogy nem szereted Biebert, de hogy ha már ilyeneket ír valaki, akkor legalább ne hülyeségeket írjál jön, jó? 😏

Először is, "bizonyítottan" igenis nagy a p.nisze, ha nem hiszed járj utána.

Másodszor egyáltalán nem bűnöző, nagyon tiszta lelkű ember. Jó a 2014-es évben voltak megbotlásai, de mindenki hibázik. Ő pedig beismeri a hibáit. Sőt van a Comedyn egy külön csatorna, ahol az ő hibáit elemezgetik, Justin Bieber főszereplésével. Nem tudok mondani meg egy ilyen sztárt aki ilyet tett volna. Felnőni senkinek sem egyszerű, főleg nem kamerák előtt

2017. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen, tényleg nagy neki :)

olykor meg lehet figyelni, és hát nerm semmi, de végül is az alkatából amúgy is ezt tippelné sztem mindenki.

a többi meg jaaa

2017. aug. 8. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!