Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hívők! Mennyire zavarna ez...

Hívők! Mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Könyvet írok, amiben a főszereplők többsége démon, angyal vagy isten. Ezeket a szereplőket amúgy (értsd angyal, isten, minden más) teljesen én találnám ki.

A másik. Lenne egy jelenet, ahol egy negatív karakter - démon - kinevet egy papot, amiért az Istenért imádkozik segítségért, amikor megtámadja.

Olvasásánl húznátok a szájatokat, vagy felül tudnátok kerekedni ezen?



2017. aug. 23. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Tekintve, hogy a démon negatív karakter lenne, igen. Régebben sok ilyen démonos-angyalos, bukott angyalos fantasyt olvastam, szóval nem zavarna.


De készülj, mert mindjárt jönnek a szektások, akik jól megmondják majd, hogy fantasyt olvasni alapból bűn.

2017. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Látom rögtön le is pontoztak, pedig teljesen normális választ adtál.

Köszönöm a választ. Ha fantasy-t olvasni bűn, akkor biztos a Pokolban fogok égni.

2017. aug. 23. 09:30
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Kismillió ilyen könyv van már. Nem akarlak bántani, de az angyalt, Istent és minden mást már kitalálták.
2017. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

És ebben mi a fura? Nyilván ezért negatív karakter a démon, mert negatív dolgokat csinál.

De én sem értem, hogy ebben mi annyira egyedi vagy fura. Elég sok ilyen történet van.

2017. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Csapd fel a bibliát és olyan szörnyűségekkel találkozhatsz, hogy egy pap kinevetése smafu.
2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hááát, nehezen találsz olyan démont akár a Bibliában is, aki ilyen erős. De mondjuk Valak az. :(

[link]

2017. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem a Bibliából venném őket, minden karakter saját lenne.

Lenne istennél is erősebb démon, meg mindenféle.

A kérdés azért merült fel, mert egy barátnőm szülei lelkes hívők, és mondta, hogy a szülei biztos nem engednék meg neki, hogy ilyen könyvet olvasson.

Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!