Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha egy sorháza...

Titeket zavarna ha egy sorházas övezetben a szomszéd srác meztelenül napozna?

Figyelt kérdés

De olyan h közös osztatlan a kert és múltkor még úgy is locsolt este, és hiába növény meg bokrok, teljesen látni, és egy kicsit se szégyenlős a csávó. nincs kerítés se.


Sőt egyszer már le is cseszett h minek bámulom (szó szerint értsétek! átjött a mi részünkre úgy meztelenül és kiabálva lehordott h minek nézem őt egyáltalán. alig hittem el amit látok.).


szerintetek ez normális? vagy ti mit reagálnátok? vagy egyáltalán van valakinek hasonló szomszédja?


nekem speciel az eszem megállt mikor megláttam de hát mégis van ilyen ... pedig igazából az összes 12 házból látni minden kertrészt, csak a többiek nem annyira szoktak kint lenni.



2013. júl. 10. 21:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
31%

Nem zavarna, mert srácként a srácokat szeretem. Néha azon is megakad a szemem, amikor a szomszéd pasi felső nélkül melózik a kertben, mert jó teste van.


Na jó, anyaszült meztelenül tényleg fura azért úgy napozni a kertben. :D

2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
70%
Igen, zavarna. Valószínűleg én kerítést csináltatnék és elé raknék még egy sor tuját is. (mondjuk ha nem lenne bunkó, ezt neki kéne inkább megcsinálnia, ha mindenképp kerti meztelenkedésre vágyik).
2013. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:

Fura lenne, az biztos, de nem feltétlenül "zavarna".

Igyekeznék nem foglalkozni vele.

Már a meztelenül napozás-dologgal.

Nyilván, a beszólogatása viszont nagyon is zavarna.

2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
40%
Engem nem zavarna.
2013. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
42%

saját területen van? ha igen, akkor azt csinál amit akar. Nehogy már őneki kelljen alkalmazkodni.

Én is kimentem már párszor napozni, ahogy kell meztelenül, csak itt falunk ugye nem láthat annyi ember, csak max a két szomszéd, de nem érdekel, akinek nem tetszik, húzzon sorszámot, saját terülten ha a gyíkomat akarom napoztatni, akkor a gyíkomat napoztatom.

Bár máskor van rajtam egy rövidnadrág, vagy fürdőnadrág, tehát abban ténykedem, csak napozás nudista módra.

2013. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

hát ez közös osztatlan terület tulajdonképpen. senkié se saját vagy hogy mondjam, mindegyik mindenkié.


hát ez az h képes ide jönni a teraszhoz egy pö.csben és lehordani. tényleg meg se tudtam szólalni.


első te meg nem vagy semmi, gyere akkor ide lakni aztán gyönyörködj a srácban. jó elismerem, nem néz ki rosszul, csak hát eléggé meghökkentem. de ő meg magasról tesz rá, mintha szégyenlősségről még nem is hallott volna.

2013. júl. 10. 22:21
 7/53 yuda ***** válasza:
79%

Ezt találtam, mert rémlett, hogy ez a viselkedés nem normális. Lehetséges, hogy részleteibe menően jobban utána lehet nézni, de abban biztos vagyok, ha felhívod a rendőrség ingyenes számát, kimerítően válaszolnak erre, illetve feltételezem nem 5 percről van szó, szóval ha kijönnek, akkor tetten érik és először figyelmeztetik gondolom, másodjára pedig szankció.


"Btk.

Szeméremsértés

208. § Aki magát nemi vágyának kielégítése végett más előtt szeméremsértő módon mutogatja, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Elkövetési magatartás

A bűncselekmény elkövetési magatartása a szeméremsértő módon való mutogatás. A magamutogatás egyfajta exhibicionista cselekmény, valaki lemeztelenített nemi szervét más előtt szándékosan mutatja vagy feltűnően láttatni engedi."

2013. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
engem zavarna.... mit kepzel magarol? gyerekek nem laknak a kornyeken? az igaz, hogy mindenki azt csinal, amit akar, de csak maganteruletn.. egy kozos kertben ne fekudjon mar anyaszult meztelenul.. es amikor leoltott. hogy ne nezd, akkor mit valaszoltal?en a te helyedben elkuldtem volna a sunyiba, megmondtam volna neki, hogy senki nem kivancsi a f*rkara..es a tobbi szomszedot ez nem zavarja? plane noket?
2013. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

A saját kert részén és a lakásban ugy járkál meztelenül ahogy akar.

Itt nem szexuális inditatásbol van meztelen, hanem napozás céljábol, vagy mert ő ugy érzi jól magát.

2013. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem: fiú vagy vagy lány? :D esetleg kor is.. (kérdező)

Válasz: Én csávó vagyok és engem k**vára zavarna, lehet h a saját birtokán azt csinál amit akar de ha nem bent a lakásban van ahol más nem látja hanem kint a kertben ami ráadásul nyitott.. nem vagyok egy verekedős típus egyáltalán de lehet h nekiugranék (ha van rajta ruha) ha leordítana miután ilyent csinál. (még ha meg is verne xd) Nem h zavarna, ez felháborító és elfogadhatatlan!

21/f

2013. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!