Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Tanár vagyok és betették a kipufogómba a krumplit. Rendőrségen kell tenni feljelentést?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

#10 gratulálok. Én nem hiszek a makarenkói pofon hatásában, de abban a konkrétan leírtban (és főleg a magyarázatában) annál inkább. Lehet, hogy nincs tanári szakképesítésed. De tanári hozzáértésed van. És ennyi elég is. Lehet, hogy a mai elfuserált oktatáspolitikának nem elég, de ez a legkisebb rossz, amit elkövetnek.


Még annyit. Bármennyire igazad van, abban nem hiszek, hogy e fórumon (és az életben) ezt elfogadják. Ide már a makarenkói pofon is kevés, itt az oktatást önmagában megreformálni (csak picit javítani) nem lehet. A baj generális. Mint a kérdés is mutatja.

2017. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10es komolyan gépész vagy? Akkor tudhatnád hogy a krumpli elállja a kipufogón keresztül kiáramló szénmonoxid, ami az utastérbe visszaáramolva halált is okozhat.
2017. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
12.es kivancsi vagyok ki az az elmebeteg mernök aki visszavezeti a kipufogogázt. Egyszerűen nincs esélye bekerülni az utastérbe.... Hoo olvasta ezt amit el id hisz feltétlenül??
2017. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

1. Ha tömített a kipufogórendszered, akkor be sem indul.

2. Ha lyukas és szabadban vagy teljesen mindegy, nem kapsz CO mérgezést.

3 Ha garázsban állsz, akkor valószínűleg nem dugnak bele semmit.

2017. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!