Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon sok könyvem van, ami...

Nagyon sok könyvem van, ami nekem nem kell. Hova tudnám ezeket elajándékozni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 23:47
 1/8 agipko1214 válasza:
Esetleg nekem? Írj rám akkor! Amúgy például antikváriumba is beadhatod, de szerintem a legjobb az lenne ha karácsonykor cipősdobozokba rakod őket!
2017. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, hogy milyenek. Szemetet a kék papírgyűjtő kukába. Értékest az antikváriumba, fiataloknak valót iskolának, egyebet könyvtárnak, idősotthonnak, művelődési háznak.
2017. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Könyvcserélős oldal. Kapsz helyette másikat. :)

2017. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az antikváriumok nevetségesen kevés pénzt fizetnek a könyvekért, már ha egyáltalán beveszik őket. Darabjáért 50-100 forintot, ha kapsz, már örülhetsz. Kivéve, ha valami értékes könyved van, azért kapsz egy kicsivel többet, de nem sokkal.

A neten bárhol árulhatod a könyveidet, pl. jófogás, vatera, teszvesz, moly, hátha kellenek valakinek.

Ha pénzzé nem őket tudod tenni, akkor pedig egy könyvtárnak érdemes adományozni őket. Így mások elolvashatják a könyveket, nem vesznek kárba. :)

2017. aug. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megköszöni a könyvtár, de a Vateráról több könyvet szereztem már be, amit a könyvtárakból selejteztek ki.

A Rukkolán már eladni is lehet, és akkor megszabhatod az árat a postaköltség értékében, azaz gyakorlatilag elajándékoztad.

Én helyhiány miatt álltam át elektronikus könyvekre, egy fél évig vacakoltam ezekkel a lehetőségekkel, a vége az lett, hogy:

1. megnézem az antikvárium.hu-n, hogy kell-e nekik (fizessen könyvvel opció), és ha kell, akkor 4-5 darab esetén már megéri azt vadászni náluk, ami esetleg nekik megvan, és kéne, mert így 5 felesleges könyvből lesz egy most vágyott.

2. A többit fájó szívvel és bocsánatkérések mellett elhelyezem a kékbe.

2017. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha magánszemélynek szeretnéd adni, én nagyon szívesen elfogadom őket:D De szerintem is jó a karácsonyi cipős dobozos ötlet.
2017. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de az van, hogy ezek ilyen pony-clubos könyvek. Szerintetek ez akadály?
2017. aug. 30. 23:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. A rukkola.hu-n azokat a könyveket is szokták keresni azok, akiknek olyan korú és érdeklődésű gyermekük van.
2017. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!