Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumban Zuhanyzás?

Senseiii kérdése:

Kollégiumban Zuhanyzás?

Figyelt kérdés
hétfőn (3 nap múlva) Leszek koleszos, és hát az a probléma, hogy a zuhanyzóban 4 fülke van, és egyiken sincs függöny. Így eléggé kellemetlen ez az egész. Csak nekem furcsa hogy Fiúkkal kell 1 szobában lennem úgy hogy mind segg pucérak vagyunk? Így eléggé kellemetlen lenne zuhanyozni. Szerintetek?

#kollégium #tusolás #zuhanyzás #Koleszos zsuhanyzás
2017. szept. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Elmész akkor zuhanyozni, amikor nincs ott senki. Nem kötelező együtt zuhanyozni másokkal.
2017. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj engem is zavart ez régebben, de egyébként akkor mész zuhanyozni amikor a többiek már végeztek. De elmondom neked, ezt nehéz lesz kiszámolnod mert lesz mindig amikor megy majd be valaki fürdeni és amikor már bent vagy akkor már szinte teljesen mindegy. Persze ha minden szobához külön fürdő tartozik akkor oké a dolog, de szerintem szintenként van nektek mint sok más helyen fürdő. Én régebben mindig 10 óra után mentem zuhanyozni a pedagógusok meg a hajukat tépték, mert akkor már lámpaoltás volt hivatalosan, bár egy idő után kussoltak mert látták hogy nekem így jó, hiába magyaráztam el hogy nekem kellemetlen másokkal együtt tusolni, ők meg nem örültek ennek, mert direkt beosztották hogy szintenként melyik szoba lakói mikor menjenek el fürdeni hogy ne legyen vitatkozás meg kavarodás, hanem azért legyen némi rend. Persze ezt nem tudták teljesen szabályozni, mert volt egy olyan szobatársam aki közvetlen iskola után ment fürdeni mert attól frissült csak fel igazán, őt meg nem érdekelte mert délelőtt volt nálunk fürdő takarítás utána már szabad volt a pálya. Nálunk voltak olyanok akik délutánra jártak suliba egy időbe, nekik ennyiből volt kellemetlenebb az ott létük, de találtak megoldást erre is.

Olyan szobatársam is volt aki nem fürdött mindennap, de ő azért mert járt sportolni és ott tusolt le edzés után mert neki sokkal kényelmesebb volt ott.

Én is voltam úgy hogy a sulimban zuhanyoztam le szépen nyugodtan, nem zavart senki. De elmondom neked egy idő után megfogod szokni az egészet.

2017. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Vigyel magaddal zuhanyfuggonyt(vannak teleszkóposok amiket csak beszoritasz a két fal közé, de ahhoz tudni kell mekkora a távolság), vagy lógass le egy törölközőt a zuhanyfuggony rúdján
2017. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Osu!


Engem nem zavart. A szobában sosem lóbáltuk, sőt leginkább rövigatyában, vagy hidegben melegítőben voltunk.

A zuhanyzóba elmentünk fűszoknyába (törölköző), ott meg nem zavart senkit arra a pár percre.


Üdv.:

Egy másik Sensei

2017. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem érdekel. Mások is zuhanyozni mennek oda, nem téged bámulni.
2017. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár elsőre fura lesz, de hidd el, hogy utána simán megszokod:) mellesleg valószínűleg nem csak te érzed cinknek.
2017. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!