Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan közösség, amelyet érdekel az emberek befolyásolása, manipulációja?

Figyelt kérdés
Főleg olyat keresnék, amely tudományos alapokra épít, főleg pszichológiára és kommunikációra.

2017. szept. 12. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A politikusok ezt teszik.
2017. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Menj hirszerkesztonek, vagy magazinmusorba musorszerkesztonek, vagy ujsagironak.
2017. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nem foglalkozást keresek, hanem csoportot, amelyben fejleszthetném ilyen képességeimet...
2017. szept. 12. 17:46
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek manipulálása egy gusztustalan és megvetendő dolog. Mindig rácsesznek az olyanok.
2017. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4-es


jah, lásd a fideszt, jól meg is bukott...

vagy nem.

2017. szept. 12. 19:43
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező te f*s ember vagy. Gyűlölöm a manipulátorokat,mert gerinctelen,rossz ember,és szemét az összes. Aki vkit manipulál,sose lehet jó ember...errők ennyit.

Az hogy te meg ilyen akarsz lenni hát legyél,de engem úgyse tudsz.

2017. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

látom sokat tudsz a témáról és minden manipulátort személyesen is ismersz, tekintve hogy gerinctelennek, rossznak és szemétnek tartod mindegyiket...


javaslom velük együtt önmagad is küld majd pokolra, hisz te is ugyanúgy manipulálsz másokat amikor egy állásinterjúra kiöltözöl, vagy rábeszéled a haverod, hogy csütörtök helyett inkább pénteken sörözzetek, csak eddig legfeljebb nem tudatosan csináltad és nem tudtál róla...


grat és üdv a senkiháziak klubbjában!



tekintve, hogy nem véleményt, hanem információt kértem, ezért a többiektől némileg intelligensebb válaszokra számítanék...

2017. szept. 12. 19:57
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Hagyj békén! Megértetted! Én legalább nem manipuláltam senkit soha!

Nem azzal van a baj aki buta,hanem aki rosszra használja az eszét!

És szállj le rólam!

2017. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát te kommenteltél ide...

ha nem viseled jól a kritikát, ne kommentelj ezen az oldalon..


(youtube: leave me alone)

2017. szept. 12. 20:08
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
MONDOM HAGYJÁL BÉKÉN! Az hogy te hogy élsz legyen a te dolgod,de másokat ne piszkálj! Az igazságosság többet ér az észnél vagy az intelligenciánál.
2017. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!