Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a garancia arra h ha...

Mi a garancia arra h ha hamvasztást kérek halálom után, úgy is fog törtenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ebbe bizni es ha igen miert?

#hagyatkozás
2017. szept. 18. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Kitöl kéred????
2017. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Garancia nincs rá. Beszéld meg a hozzátartozóiddal és reménykedj, hogy betartják. Van rá esély, mert így sokkal olcsóbb is.
2017. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
29%
Nem mindegy? ;)
2017. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert ha nem hamvasztanak el mégse, akkor szerinted mi lesz? Zokogva, csörömpölve fogod rázni a láncaidat kísértetként éjfélkor a gaz rokonok fülébe?
2017. szept. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még a legszemetebb ember is betartaná egy halott ember kérését a temetését illetően. Szóval elég valószínű, hogy úgy fog történni.
2017. szept. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Vegrendelkezhetsz róla, azt kötelező érvényű, csak kivételes esetben tekintenek el tőle, pl ha az ilyen jellegű a temetés költsége meghaladja a sima temetését. Mivel Magyarországon egyenlőre a hamvasztas olcsóbb, ez a veszély sem áll fenn. Tehát vegrendelkezz, kozjegyzoi letetben és már meg is van oldva
2017. szept. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Garancia rá a közted és a temetést intéző személy közötti kapcsolat.

Ha 'olyan', akkor figyelembeveszi kivánságod, ha olyaabb, akkor tesz rá és azt csinál, amit akar.

Ha döntése neked nem megfelelő, jogod lesz minden éjjel éjfél és 3 óra között kisérteni, ijesztgetni őt.

2017. szept. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Terjeszd minél szélesebb körben, ismerősöknek, rokonoknak beszélj róla, hogy Te majd így szeretnéd. Szerintem ez esetben szinte biztos, hogy a kívánságod szerint fog történni.
2017. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is hasonlóan szeretném,családom tagjainak el is mondtam.Garancia nincs rá,de szerintem betartják majd a kérésem.Porból lettünk és porrá leszünk ez az élet rendje...
2017. szept. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha kéred a rokonoktól, valószínű, így tesznek majd.

(De végrendeletet esetén biztos, hogy elhamvasztanak.)

2017. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!