Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A facebookon jelentették egy...

A facebookon jelentették egy posztomat és kaptam 7 napos tiltást, de csináltam addigra egy másik fiókot másik emaillal és névvel, de mindig kér valami képes igazolást, nem enged bejelentkezni, megoldás?

Figyelt kérdés

Kijelentkeztet a facebook mindig, és ezt írja :

Kérjük, tölts fel magadról egy olyan fényképet, amelyen jól látható az arcod. Ellenőrizzük a képet, és utána végleg töröljük a kiszolgálóinkról.

Ha most elküldöm magamról a képet akkor törlik az igazi (ami tiltva van még 3 napig) fiókomat mert ugyanaz a kép az? Nem lehet egyszerre több fiókom vagy mi a rák? Nem tudom megcsinálni sehogy se. Másnak meg nem kért ilyet.

Telefonszámot is kért, de nem az enyémet adtam meg mert nem engedi, anyámét adtam meg közvetlen ezután kérte a képes igazolást



2017. szept. 21. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:

Szóval.

Kaptam tiltást, 7 naposat.

Csináltam egy másik fiókot, de arra kérte a számom, megadtam az enyém de mivel a kétfaktoros sms-ben kód kérős bejelentkezés van megadva, nem engedett belépni a kóddal mert hozzá van csatolva a számom az igazi fiókomhoz, ezért megadtam anyám számát, annak a kódját elfogadta de utána meg a képet kérte.

2017. szept. 21. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem már 2 éve nyaggatnak, hogy töltsek fel képet magamról. Egyenlőre semmi sem történik bár én csak arra használom, hogy Fb-hoz kötött cikkeket olvassak. Semmit nem osztok meg magamról önként.
2017. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az a gond, hogy addig nem tudok belépni a másik fiókba amíg nem töltök fel magamról képet.

De ha meg feltöltöm a profilképem (ami az igazi fiókon is az) félek hogy törlik az igazi fiókomat, mert ott van a bizonyos "Ellenőrizzük a képet, és utána végleg töröljük a kiszolgálóinkról." mondat

2017. szept. 21. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos neked, hogy tiltás letelte előtt visszakerülj? Nem élet az élet Fb nélkül 7 napig? Bocs nem akartam agresszívnek látszani.
2017. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert vannak barátaim akikkel csak ott tudom tartani a kapcsolatot, és elég fontos lenne visszakapni a fiókomat.
2017. szept. 21. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

1. küldj el magadról nekik egy másik képet (nyugi, kutya nem fogja észrevenni, hogy a százmillió felhasználójuk közt vagy az ezen a héten kitiltott százezer ember közt már van egy hasonló pofa)

2. szerezd be a barátaid más elérhetőségét is

2017. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallgassátok végig. [link]
2017. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!