Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyházi esküvőnél van arra...

Egyházi esküvőnél van arra mód, hogy ne az adott plébános vezesse a szertartást hanem másik plébánost kérjünk át ide arra az egy alkalomra? (Az nem megoldás, hogy mi megyünk oda. ) Ha igen akkor mi a módja? Püspöki engedéllyel pl?

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a két pappal kell megbeszélned, de valami jó okod kell, hogy legyen rá, mert én biztos rossz néven venném és úgy érezném, hogy nem felelek meg az elvárásaidnak...
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet, csak ne te menj el megmondani annak a plébánosnak h nem őt akarod hanem együtt menjetek azzal akik akartok
2014. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen ha van valaki másik pap kiválasztva püspöki engedély dehogy kell hozzá. Egyszerüen meghivod vendégségbe a kiválasztot papot. Ilyen egyszerü üggyel nemkell a püspökségre rohanni. Nálunk a bucsura szoktak vendég papot hivni. akkor nemkedveled a falutokban levö papot ? Van ilyen bizony nálunk is volt egy pap aki a püspökségröl került hozzánk a püspök titkára volt bagyon nagyszájú kiabálos pap sose tudtam kiabál vagy beszél. gondolom a püspökségröl is nem a semmiért röpült ??? D Na a hiveknél benyalizta magát ez a papocska bevezette a templomba a gázfütést meg új ministréns ruhát varratót mondván a mi érdekünkbe cselekedik minden nekünk jó legyen. Tudod a minisztráns ruha is milyen csúnya ? közepébe a derekába gumi van na én fölnem venném azt a minisztránsruhát. Hála istennek 5 év után végre elhelyezte más városba ezt a papot a megyéspüspök ott jól megszivattál állitolag a fiatalok nem ö volt a kiskirály.
2014. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!