BarbiEgy kérdése:

Érdemes videóznom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár napja feltöltöttem videókat, és elkezdtem vlogolni. Viszont elég csúnyácska vagyok, olyan aki nem szimpatikus az emberek számára. Érdekelne, hogy szerintetek érdemes-e folytatnom, fejlődnöm?

Nem népszerűsítésként raktam teszem közzé a videót, a véleményetek érdekel. https://www.youtube.com/channel/UCVwmVy3n-MjjYmB-j4JCV_A


2017. szept. 29. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel a dolog akkor megéri. Azzal meg ne törődj, ki mit gondol. Az internet a világ legalja, ott mindent ellehet adni, ha jól csinálod.


Ui: Ha magadat csúnyának tartod, akkor nem sok streamet és live-ot néztél te még.

2017. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te eleve csúnyának tartod magad, akkor minek ülsz ennyire közel a kamerához? Ez nagyon zavaró. Amúgy szerintem nem vagy csúnya.
2017. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se értem, miért ülsz ilyen közel a kamerához, ez nagyon fura így, és a másik, hogy sokkal természetesebben kellene beszélned.
2017. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nulla
2021. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!