Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki mennyire hisz a világ...

Ki mennyire hisz a világ végés dolgokba?

Figyelt kérdés
Ugye a mostani rém 2012. De volt már 2000, megy 1999 meg anyám tyúkja. De emlékszem Nostradamus jóslatai szerint még 2300 évszám még szerepel. Miért érdekel minket a világpusztulás, ha amúgy is magunk alatt vágjuk a fát és pusztítjuk a környezetet, vele együtt magunkat is?
2010. máj. 28. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Na, ma még nem volt világvégés kérdés. Valakit fizetnek azért, hogy ezeket naponta feltegye?

Egyébként meg Nostradamus nem írt évszámokat a jóslataiba. Az a lényegük, hogy egyikről sem mondta meg, mikor kéne bekövetkeznie, úgyhogy amelyiket véletlenül nem lehet ráerőszakolni semmilyen ismert eseményre, arra még mindig lehet mondani, hogy majd később fog bekövetkezni.

2010. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a világnak sohasem lesz vége. az végtelen.


a földnek, a naprendszerünknek, vége lehet egyszer, sok sok milliárd év múlva.



de egyszer majd újrakezdődik az egész.

2010. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én csak most tettem fel világvégés dolgi kérdést elösszőr. Ok a glóbális időjárás borzalma amit egész életem során csak az utobi 5 évbe tapasztaltam. Vagy csak nem verték nagydobra eddig? Ezért néha belém vág mi van ha igaz a 2012. Nem vagyok egy nagy világvége frászoló, de azt látom, hogy nagyon rombolódunk.
2010. máj. 28. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:

egy ember bement a könyvtárba, és kivette az eredeti Nostradamus könvet egy nap alatt elolvasta.


másnap ismét elment, hogy kivegye a javított kiadást...

2010. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Biztos,hogy lesz világ vége,de ez nem azt jelenti,hogy mindennek vége lesz!

A föld biztos megmarad,legalábbis a Biblia ezt mondja!

2010. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi számít nálad világvégének?

Ha mi, emberek, mind meghalunk? Ha elpusztul a Föld is?

2010. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom az a világvége, hogy elpusztul a föld mint éltető elem. Vagyis sivár sima bolygóvá válik.
2010. máj. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!