Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan találkozhatnék Závada...

Hogyan találkozhatnék Závada Péterrel?

Figyelt kérdés

Imádom Závada Péter verseit.

Mikor és hol lesz a közeljövőben olyan esemény, amin részt vesz, és ahol tudnék vele találkozni?

Nagyon szeretném, ha dedikálná a kötetet, amit megvettem.


Ez nekem nagyon fontos lenne és nagyon köszi a válaszokat!


19L



2017. okt. 4. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kultúrát kedvelő kisasszony! (Figyeld, hogy alliterál...) A kedvedért rákerestem Závada Péterre. Azt találtam, hogy aktív Facebook-felhasználó, és ott bizony üzenetet is lehet küldeni neki. Nem tudom, ezzel próbálkoztál már? Szerintem nyugodtan írhatsz neki, melyben megemlíted, hogy imádod a verseit, és megérdeklődöd, hogy mikor és hol lesz a közeljövőben olyan esemény, amin részt vesz, és ahol tudnál vele találkozni, mert nagyon szeretnéd, ha dedikálná a kötetet, amit megvettél.

Biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül válaszolna a kedves üzenetedre, és boldogan várhatnád az alkalmat, amikor lehetőséged nyílhat találkozni vele.

Szívből kívánom, hogy sikerüljön!

2017. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!