Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lány...

Miért van az, hogy egy lány ismerősömmel egyszer tök jól el tudok beszélgetni, máskor meg baromi gyorsan leráz?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tom hova tenni.
2010. máj. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert élőlény akinek mindig másmilyen a kedve, nem robot. Valószínűleg te is mindig más vagy és ezt nem értik a többiek, mert nem látnak a fejedbe. Engem is van amikor idegesít az akivel jóban vagyok amúgy.
2010. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, h tetszel annak a lánynak, és ő pont ezért ráz le meg kerül, mert nem akarja elrontani a barátságotokat?:D
2010. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én inkább az első válaszolóval értek egyet.
2010. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tetszik neked véletlenül ez a lányka? :D

lehet, hogy néha közeletsz hozzá (ugy h te észre sem evszed)

és a lányka ez feltünik, és inkább leráz, mert valszeg ő nem akat rőled semmit..

(ui: ha meg nem tetszik a lány akk nevedd figyelembe ezt a hozzászolást :D:D)

2010. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint tetszik és próbálok is közeledni, csak mintha vmikor hagyná, máskor meg nem.
2010. máj. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!