Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy lány ismerősömm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy lány ismerősömmel, azt mondta hogy szed tablettát. Pár napja keresett azzal hogy terhes. Továbbiakban leírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én rögtön felajánlottam hogy fizetem az abortuszt, de ő ragaszkodik a babához. Ilyenkor köteles vagyok fizetni gyerektartást? :S Segítsetek.
2009. nov. 3. 18:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha a te gyereked és nem akarsz vele együtt élni, van munkahelyed és fizetésed akkor muszály.
2009. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok,és szégyenlem magam az ilyen nők miatt.Máskor ne higgy egyik nőnek sem,gondoskodj te a védekezésről.
2009. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nézz párkérdéssel feljebb, ott ugyanez a probléma
2009. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

van egyáltalán bizonyíték, hogy terhes? és hogy tőled terhes? nem lehet, hogy csak le akar nyúlni?


tanulság: mindig csak óvszerrel!!

2009. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
kivinném kocsival a határba,oszt rugnék rá egy-két pörgöt amiért ilyen szemétláda.
2009. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hát ha nem veteti el akk 20% a gyerektartás...

de ez amugy most jött be a divatba, hogy a csajok véletlenül, meg tabi mellet is teherbe tudnak esni ha nagyon kell.... ezt szánalmasnak tartom.. ha én lennék a pasi, valszeg csak azért nem keseríteném meg a csaj életét, mert a gyereket meg sajnálnám. de az is lehet, hoyg elperelném tőle a gyereket és fizesse ő a gyerektartást... :)

2009. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
jesszus te szegény:S ilyenkor nem vagyok büszke a nememre. bizonyítsa be előszöris! igazából az a cink, h jogának joga van sajnos ehhez:S:S mondd neki,h jogi útra tereled.. nehéz kérdés...:S
2009. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ha ragaszkodik hozzá akkor tartsa meg,mért hinnéd el, hogy a tied hiszen azt mondta gyógyszert szed mikor veled feküdt le....
2009. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kolosszus22 ***** válasza:
88%

Még egyáltalán nem biztos ez, jó esély van rá, hogy kamuzik. Haveromat is szívatta ezzel egy nő, de később kiderült, hogy hazudott. És még ha az is, akkor is apasági teszt és hasonlók minimum, nameg a csajnak egy jókora saller is kijár!

22/F

2009. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem ez a lány erre játszott, hogy magához láncoljon ilyen aljas módon, hazudott a tablettával kapcsolatban, majd a felajánlásodra is a babát akarja megtartani, ezt előre így tervezte szerintem. Valamit lépned kell.
2009. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!