Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért létezik ennyi szórakozóh...

Miért létezik ennyi szórakozóhely, ami csak arra szolgál, hogy mindenki hullára igya magát és ne tudjon semmiről? (fikázós partyarcok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Egyszerűen leromlik a társadalom. Csak a szórakozásna élnek a mai fiatalok és ez megrázó és talán valahol undorító is. Hogy megvalljam nekem nőként és 18 éves koromellenére ilyen világnézetem van. Más is küzködik hasonló gondolatokkal?
2010. máj. 29. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

22:51

ha magadra veszed, akkor vedd. ha meg közöd nincs hozzá akkor arra is legyen meg máshol a társaságod.

Bocs hogy nem írtam a kérdésnél perjelet a fikázós és a partyarc közé!

2010. máj. 29. 23:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Am érdekes gondolatot vetett fel a kérdező, csak ne kössük össze azt a viselkedést a szórakozóhelyekkel. Például én most azért nem alszom, mert a szomszédban, ahol néhány egyetemista lakik, a délutáni csendes, beszélgetős buli "eldurvult" és mostanra (valószínűleg részegen) üvöltve-káromkodva tobzódnak a teraszon, közben valami "világvége-zene" szól. Szóval a házibulik sem stílusosabbak. Egyszerűen a kulturált szórakozás fogalmát kellene beleverni az emberek fejébe.
2010. máj. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

persze, én nem is mondtam, hogy nem lehet máshogy szórakozni.


Csak általában az ilyen befordulós emberek szidják a disco-kat, koncerteket, akik félnek elmenni, és egyszerűbb bemesélni maguknak h ez rossz dolog.


értem én h máshogy is lehet szórakozni, barátokkal kiülni valahova, bográcsolni, strandolni v akármi, de közel sem ugyanaz, mint egy táncos hely, ahol sok ember van...


Persze te csak azt látod, hogy a sok gyökér részeg, persze ez se igaz mindenhol, azért kiváncsi lennék életedben hányszor voltál ilyen szórakozóhekyen.


És ha a sejtésem igaz, hogy maximum 1-2x, akkor jogtalanul alkotsz véleményt róla...

2010. máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már rengeteg buliban voltam, mégis azt gondolom mint a kérdező, na akkor mi van? ELIT gimnáziumba járok, de ahány buliban voltam velük, vagy házibuljukba, éjfélre rajtam kívül MINDENKI részeg volt. És nem csak voltak részegek hanem mindenki! Hát ez azért nem lehet véletlen...

18L

2010. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én 34 múltam, de már 18 évesen is hasonló gondjaim voltak, már akkor hódított a szar.
2011. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!