Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lehet a könyv címe?

Mi lehet a könyv címe?

Figyelt kérdés
Mielőtt belekezdek rágyújtok. Iszom egy pohárral és megtörlöm a bajszomat. Ballonkabátomat a kanapéra hajítom. A lakás, mely egyben irodám is, olyan mintha egy letűnt civilizáció romjai közt élnék. Ez a letűnt civilizáció pedig én magam vagyok. Nagymacska vagyok egy városban, ahol nincs már rám szükség. Egy dzsungelbe, ahol a nagy felfalja a kisebbet. Ahol az emberek állatokként viselkednek. A rendőrség talpnyaló kopói már rég kiegyeztek az alvilág patkányaival és hiénáival. A szálak ismét túl magasra vezetnek…. Akárhogy is végződik, akkor is végig viszem a nyomozást. Tartozom az emlékének ennyivel. Szerettem őt. Kár érte és kár ezért a városért. Valaha jó volt itt élni. Valaha színesnek és nyüzsgőnek láttam a várost, ezt a mindenféle népek és fajzatok által lakott dzsungelt. Most sötéten örvénylő gyűlölet, veszélyes, fekete és szomorú, akárcsak én…

2017. okt. 23. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Ennél én is elakadtam.
2017. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kedves molytársak :) a segítség az utolsó néhány szóban van, csak fordítsátok angolra :) ha így se lesz meg, akkor szóljatok és írok!
2017. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Képregény (oké, könyv) - Blacksad
2017. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!