Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Demonomicont szeretnék venni....

Demonomicont szeretnék venni. Van itt olyan akinek van felesleges és eladná?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nekem még nincs bankszámlám (17 vagyok) ezért nem tudok utalni. Ezzel együtt a netes vásárlás is kilőve. A szüleim pedig egy zoknit sem hajlandóak netről rendelni.


Olyan személyt keresek akitől személyesen tudnám megvenni a könyvet Ajkán. Tudom hogy ez lehetetlen válalkozás de a remény hal meg utoljára. Két példányra lenne szükségem és bármennyit össze tudnék rá kuporgatni a koleszos zsebpénzből. :)



2017. okt. 29. 21:36
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Sajnos sem a könyv nincs meg, de még Ajkán sem lakom így csak tippekkel tudok szolgálni. Próbálkozz meg a moly.hu-n a kérdéssel ott nagyobb eséllyel találsz eladó könyvet Ajkán. Ha semmi nem segít próbáld meggyőszni a szüleidet, hogy ha nagyobb, nevesebb oldalakról rendelsz, vagy csak utánvétellel akkor nem sok baj érhet. Remélem tudtam valamelyest segíteni. :)

2017. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az is probléma hogy nem tudják/akarják elviselni hogy vonzanak a "sötét dolgok" ezt a könyvet ha megszerzem is rejtegetnem kell. Biztos nem fogják nekem meg rendelni.
2017. okt. 30. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
pdf. utána kinyomtat és lefüz. Felébe se kerül.
2017. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!