Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minek kell 8. évvégén az...

Minek kell 8. évvégén az osztály főnöknek arany gyűrűt venni, mikor kap fizetést?

Figyelt kérdés

..de most komolyan..

megfizetik őt azért, hogy dolgozik/tanít..

minek kell még neki aranyat venni? mikor itthon meg... enni allig van?!

befogom vinni a pént nem arrol van szó..

de nem lenne elég egy szál virágot.. ???

mi gyereknapra 1 darab csokit nem kapunk senkitől..

mi erről a véleményetek?


2010. máj. 30. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
elég neki egy szál virág!ki mondta hogy nem?
2010. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom ki találta ezt ki de az aranygyűrű elég hülyeség szerintem.. a virág valóban jobb lenne, vagy valami személyes..
2010. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a kö**ö* nyalista szülök! (..)
2010. máj. 30. 21:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tulzás.a szülők el vannak szálva. mi minden tanárnak egy csokrot csináltatunk, osz jóccakát.
2010. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az arany gyűrű mellet "persze" lesz 1 csokor virág is....
2010. máj. 30. 21:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa ez egy kicsit.Ha jól emlékszem mi virágot vettünk,és valami személyeset adtunk,ami nem került pénzbe.Ez már kicsit sok,nem mindenki teheti meg hogy nem tudom mennyi pénzt bevisz.
2010. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is erős egy kissé. Nálunk ilyen nem volt. Igaz, mi 8.-ra kaptunk új osztályfőnököt sajnos. De még nem is hallottam ilyenről soha. Nem is tudom, hogy gondolhatja pár szülő azt, hogy ilyen fölösleges költekezésre kényszeríti a többi szülőt, akiknek lehet, hogy nincs erre pénzük.
2010. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

A szülők azért adnak minél drágább ajándékot a tanároknak, hogy jobb osztályzatokat adjon. Amikor általános suliba jártam, bevett szokás volt ékszert, drága cuccokat adni a tanárnak, az én szüleim persze virágnál többet nem adtak, így lett a 50/60 pontos dolgozatom 3-as, a másiknak pedig a 30/60 pontos dolgozata ötös.

Engem nem érdekel, lényeg a fair play!


18/L

2010. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
31%

ez csak a s***ny*ló szülők hülyesége.

nálunk is ahsonló volt...

meg kell mondani h sz*rsz rájuk, neked nem tett semmi jot, megkapja ö a fizetését azért amit csinál, és márpedig nem fgood befizetni ;)

2010. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Te most a gyerek vagy? Akkor hagyd a döntést és az intézkedést a szüleidre! A szülői értekezleten beszélnek erről. (Persze miután az ofő kiment.) Ki döntötte ezt így el, hol voltak a te szüleid a döntéshozatalkor? Egyáltalán nem szokás és nem is kell aranygyűrűt venni az of-nek. A szüleid hívják fel a szülőtársakat, beszéljék meg. Biztos vagyok benne, hogy más se akar fizetni.

De egyébként az ajándéknak nincs köze a fizetéshez, nem munkabérként adják, hanem köszönetképpen.

2010. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!