Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor élted meg utoljára...

Mikor élted meg utoljára örömként a saját, puszta létezésed?

Figyelt kérdés

Egy olyanfajta érzésre gondolok, amit leginkább ez a mondat jellemezhet: "De jó, hogy én, én vagyok!"

Olyan szituációkra vagyok kíváncsi, amikor az adott pillanatban örülteket annak, hogy azok vagytok akik, teljes szívből, mellék gondolatok nélkül és semmiben sem akartatok mások lenni. Köszönöm, ha időt szakítotok erre! :)


2017. nov. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

erdekes kerdes

ezen nem szoktam gondolkodni, mert en, en vagyok es ezen nem tudom valtoztatni

nem mintha akarnek ...

talan 2-3 hete egy utazasom alkalmaval, igen akkor

2017. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppen tegnap. Azon gondolkodtam,hogy milyen volt a múltam, és mi lesz velem a jövőben, aztán eszembe jutott,hogyha a múltbéli dolgok nem/nem így történnek,akkor én most nem itt lennék/ nem ilyen lennék, aztán arra jutottam,hogy örülök,hogy az vagyok aki,így élek ahogy.
2017. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Június óta folyamatosan így érzek.

Minden eddigre tervezett álmom beteljesült, és sok más egyéb dolog meg az ölembe hullott. Hálistennek :)

2017. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha. Se nekem, se a környezetemnek nem előnyös, hogy létezem. Amióta csak az eszemet tudom, mindenkinek terhére vagyok.
2017. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!