Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány férfi lehet ezen az...

Hány férfi lehet ezen az oldalon? És vajon milyen korosztály?

Figyelt kérdés
Mivel ezt az oldalt inkább "nőcisnek" tartom, kiváncsi lennék, hogy kerülnek ide és miyen számban a férfiak.
2010. máj. 31. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tartom nőcisnek,de nem lehet tudni kik járnak ide többen,lehet kicsivel a nők többen,de attól még nem "nőcis" az oldal.

(35/F)

2010. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nőcis oldal?A férfiak nem szoktak kérdezni vagy válaszolni?:D
2010. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Lehetek terhes?, Ha ennyit késik jó?, Van egy fiú az osztályban..., Kismamák!..., Ez az esküvői ruha tetszik?


18/F

2010. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért volna nőcis az oldal. Vannak férfiasabb témák (Közlekedés, Számítástechnika, Sport, Elektronikus eszközök), és vannak nőiesebb témák is (Ételek, italok; Gyerekvállalás, nevelés; Szépség és divat; Fogyókúrák). Szerintem teljesen uniszex oldal.


A kérdésre válaszolva 18-35 éves korosztály, és vannak szép számmal.


20/F

2010. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Naponta 12-szer teszik fel a kérdést:

Ha 15 cm a farkam,az jó??

Ha reggel feláll,az nem gáz??

Naponta hányszor vered??


Tipikus nőcis kérdések!!!!!:-))

2010. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon édes válaszokat adtok. Azért érzem inkább nőcisnek, mert megvan a fecsegés lehetősége, amivel sokan élnek is. Néha pedig az egynmásnak ugrások szórakoztatnak. Na ez az, amit egy férfiről el sem tudnék képzelni ezen az oldalon.
2010. máj. 31. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszt, 29F
2010. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!