Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik férfi tipus jőn be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfi tipus jőn be nektek jobban? (20-30as korosztály)

Figyelt kérdés

1.felszabadult,partyarc,gátlástalan,jólöltözött mindig menő dolgokban benne levő, életbe fejest ugró, nem tervező hanem spontaneitást kedvelő...


2.rendes,normális,szorgalmas,kicsit feszengős,kicsit visszafogott,tudományokat,állatokat kedvelő,kirándulós,inkább aranyos mint macsó


PS. Mindkettő a jóképü kategoriába tartozik.


2011. máj. 31. 16:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nehez valaszolni az ilyen kerdesre, mivel minden pasiban van valami, marmint a legtobben. Nekem mindig is tetszettek a vadabb pasik. mindenkeppen legyen humora, lehessen vele komolyan is beszelgetni, de kulsore is fogjon meg benne valami, nem kell neki egy adonisznak lenni, csak erezzek valami vonzodast ha meglatom, erted mire gondolok:)*.*
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

2. típus:)


Jól jönne egy fiú...


23l

2011. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A 2 összegyúrva rendes, normális, szorgalmas, aranyos (habár lehet aranyosan macsó is valaki) de legyen felszabadult, partyarc, jól öltözött, beválalos, türelmes. Ez egy tökéletes férfi :D
2011. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is irjatok.És lehetőleg reálista elvárásokkal, például ha már találkoztatok ilyen srácokkal, nem valami MTV szülte pasi.
2011. máj. 31. 16:15
 5/24 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok, nekem ien a barátom, szal léteznek ienek.

19/L

2011. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A kettő keveréke. :D Csak ne legyen feszengős, visszafogott.

De már van is egy ilyenem itthon. :)

2011. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az én barátom a 2-es, és imádom, meg tökéletes :D

Egyetlen nagy átok, hogy mindketten allergiásak vagyunk a macskaszőrre, pedig mindketten imádjuk őket XD

2011. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyjából a kettő keveréke jönne be... aki felszabadult, benne van dolgokban, határozott, bevállalós,spontán de mindig tudja, hol a határ, mikor melyik helyzet követeli meg a komolyságot, a visszafogottságot, a megfontoltságot és mellette intelligens, kedves, aranyos is tud lenni...szóval mindkettő és tudja, mikor melyik énjét kell elővenni
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Inkább a második, de a tudományokat kedvelő helyett inkább a sportos és izmos testű jelzőket választanám. :)
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16:20-os vagyok, upsz, elfelejtettem, hogy 20/l
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!