Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme egymás vég nélküli...

Mi értelme egymás vég nélküli provokálásának?

Figyelt kérdés

Ha valaki szkeptikus, azt úgyse lehet meggyőzni, hogy létezik bármiféle isten, mert ez egy nem falszifikálható állítás.

Aki pedig letagadja a tudományos tényeket a hite kedvéért, azt úgyse lehet észérvekkel meggyőzni.

Szóval egyik oldal se jut semmire a másikkal, mégis állandóan itt szájkaratézik mindkét bagázs jó pár képviselője. De miért, mégis mi lehet a cél?


2017. nov. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Unatkozik!

Azzal szórakozik, hogy provokálja a másikat, és lesi, hogy az illetőnél mikor szakad el a cérna.

2017. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az éretlenség
2017. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy csak a fiatalok között megy a másik provokálása. Eltanulták már az idősebbek is.
2017. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha valaki szkeptikus, azt úgyse lehet meggyőzni"

Szerintem itt fanatikust akartál mondani.

Pont ez az értelme, hogy a szkeptikust MEG LEHET győzni.

2017. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem itt fanatikust akartál mondani."

Nem, itt szkeptikust akartam. Csak olvasd el a mondat második felét is!

2017. nov. 16. 00:27
 6/9 anonim ***** válasza:

A szkeptikus a kételkedő más szóval.

Őt meg lehet győzni.


De ez mindegy is, hogy nevezzük, mert VANNAK kételkedők mindkét oldalon, és az ő meggyőzésükért megy itt a szájkarate.


Ennyi.

2017. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jobb esetben objektív bizonyítékokkal, amivel egy hívő nem tud szolgálni, hisz akkor tudása lenne, nem hite.
2017. nov. 16. 00:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy ember sose lehet 100%-ig értelmi vagy érzelmi típus, mert az már kóros.

Ezért aztán valamilyen szinten a másik oldalnak is van esélye meggyőzni őt.

Lehet, hogy kicsi, de ezt nem lehet tudni, ezért sokan megpróbálják.

2017. nov. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sima trollkodás a cél.Valakinek a másik beszédfogalmazása nem tetszik,másnak esetleg nem izlett a reggeli szóval ha vki okot keres hogy vkibe belékössön az mindig akad miliószámra.
2018. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!