Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidékiek ti hamar beleszoktato...

Vidékiek ti hamar beleszoktatok a budapesti életbe? Mennyi idő kellett mire kiigazodtatok a városban? Mit volt a legnehezebb megszokni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és hamarosan fel fogok költözni. Az érdekelne hogy mennyi időbe telt mire otthonosabban éreztétek magatokat a városban? És mennyire volt szokatlan a nyüzsgés, pörgés, utazás, emberek.. stb..? Egy 40ezres városból fogok költözni. Tipikus mindenki ismer minket helyről. Gyalog vag biciklivel mindenhova el lehet jutni, éjszaka az utcán sehol egy ember, még vasárnaponként se nagyon. Aki tapasztalta ismeri ezt a dolgot :D Eddig akárhányszor voltam pesten (legtöbbször csak barátnőkhöz bulizni) nagyon tetszett a város, de gondolom ha ott él az ember azért máshogy szemléli a dolgokat. Szóval mindenféle meglátásra, tapasztalatra, tanácsra kíváncsi vagyok :) szerintem könnyen alkalmazkodom az új dolgokhoz tehát nem félek csak érdekel ki hogy élte meg azt hogy belecsöppent a budapesti életbe:)

Köszönöm a válaszokat


2017. nov. 15. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő. Feleségem szinte azonnal beleszokott, nekem évekbe tellett, mert nem nagyon járok el otthonról.


Talán 3-4 év volt, mire "elpestiesedtem".

2017. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Ezt a kérdést havonta háromszor felteszik a gyakin. Belinkeljem a válaszokat, v utána nézel magad?

2017. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!