Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti néha beleszoktatok gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti néha beleszoktatok gondolni, milyen sz*r érzés, hogy soha nem lesz egy átlagosan dekoratív barátnőtök sem, aki őszintén szeretni fog?

Figyelt kérdés

Másnak meg a kisujját sem kell mozdítania és szétszedik és sírnak utána a csajok. Szerintem ez nagyon igazságtalan. Én sosem fogom tudni feldolgozni.

Képet nem szívesen szeretnék linkelni az általam definiált "átlag dekoratív csajról", mert azzal elszabadítanám a poklot, hogy mit képzelek nekem milyen igényeim vannak blablabla.

Maradjunk csak annyiban, hogy ez az a kategória, ami számomra csupán álom, ugyanakkor naponta látok átlagban fél tucat ilyen csajt a barátjával együtt sétálni/csókolózni/ebédelni stb.

[link]

[link]

[link]

Benneteket elsősorban mi az ami megakadályoz ebben? Tudnátok-e ellene tenni, vagy teljesen reménytelen?



2016. okt. 30. 18:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem titeket leginkább saját magatok akadályoz, de komolyan. El se hinnéd, mennyire látszik rajtad kívülről, hogy te beletörődtél abba, hogy sosem lesz senkid, nem leszel boldog, magányos maradsz, mert te szerethetetlen vagy, nem vagy elég jó stb. Ha ilyeneket gondolsz, az kivetül rád, a viselkedésedre, bevonzod a kudarcokat, ez az önsorsrontás. Le kéne szokni róla.
2016. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Velem ennél szebb lány is összejött volna , de elküldtem ,mert nem éreztem iránta semmit. Nekem nem egy barátnőre van szükségem, alapvetően elvagyok egyedül is. Csak olyannal jönnék össze, akit őszintén szeretek és ő is így érez irántam.
2016. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Átlagosan dekoratív? A második egyenesen gyönyörű!
2016. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#1: Bírom, amikor látatlanban tudjátok, hogy az illető személyisége, hozzáállása a gátló tényező a csajozásban, közben meg elképzelni sem tudjátok, hogy egyáltalán milyen a testalkatom és hogy nézek ki. De ezt már többször észrevettem a gyakorin. Vagy nektek van egy fix elképzelésetek az átlagos férfi képéről és azt gondoljátok, hogy az itt írogató pasik kivétel nélkül úgy néznek ki? Csak halkan megjegyzem, hogy én 170 magas vagyok 52 kilóval. Na szerinted ezek után valóban magamat akadályozom meg a társkeresésben?
2016. okt. 30. 18:46
 5/34 anonim ***** válasza:
71%

Teszek ellene és közben leépítem magamban a késztetést, hogy egy másik ember validációjától (ez esetben egy szép nőétől) tegyem függővé az önbecsülésemet.


Az élet nem igazságos, ezt már gyerekként tudtam és mostanában, huszonévesen fogadom el ténylegesen. Amúgy lehet, mégis igazságos hosszútávon: ha többet szopok egy barátnőért, mint az, akinek csak úgy az ölébe hullik a lehetőség, akkor ezáltal többet is fejlődik a személyiségem és a jellemem az átélt nehézségek hatására és jobb ember leszek. Illetve jobban meg is becsülöm majd a munkám "gyümölcsét". Aki mindent megkap az életben, az elkényelmesedik és nem edződik meg - giccses példa, de a gyémánt is a nyomástól lesz kemény és értékes, ellentétben egy puha homokkővel.

2016. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
8%

1-es.

Szerinted mindenki alapból így született,hogy ezeket gondolja? Nem. Ez valamiből kialakult már,tehát ez már csak a következmény. Nem az ok...


Én már beletörődtem,megszoktam,és már le is mondtam az egészről.

Mi akadályoz meg? Nem születtem jó genetikával,helyesnek.Ennyi pont elég arra,hogy a nők rám se néznek,elkerülnek jobb esetben, rosszabb esetben kinevetnek,megaláznak...

25/F

2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Titusztitusz ***** válasza:
66%
Nade kérdező...ANNAK MINDIG MEGVAN A JÓ OKA,ha egy faszit "szétszednek a nők",illetve annak is,ha rá sem izélnek...A titok nyitja egyszerü:ÉRTÉKKEL BÍRÓNAK KELL LENNIE A FICKÓNAK a hölgyek szempontjábol...Mindegy hogy milyen téren,de VALAMIBEN KIVÁLLÓNAK KELL LENNED,és ez esetben LESZ "dekoratív barátnőd" hidd el...De ha NINCS SEMMI olyan tulajdonságod,amiben KIVÁLÓT TUDOL NYÚJTANI,akkor bizony marad az örök síránkozás,meg lúzerség...
2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
21%

Én azért még reménykedem, meg egy ilyen barátnőm már volt, akivel úgy éreztem, hogy a lelki társam, és borzasztóan szerettük egymást, a dekoratív részét nézve pedig ugyan az arca nem volt egy nagy szám, de az alakja nagyon jó volt. Szóval miért ne lehetne mégegyszer egy ilyen barátnőm. Igazából olyat nehezebb találni, aki személyiségileg is illene hozzám, és hogy őszintén szeressen, és oda legyen értem, mert vonzódni csak olyanhoz tudnék, aki be is jön nekem, mert nekem nem tetsző külsőhöz nem tudnék vonzódni. Vagyis nálam külsőleg nem tudom lejjebb adni az igényeimet.


Mondjuk az engem is le tud hangolni, hogy másoknak tök egyszerűen összejön minden, én nekem meg akkor sem, ha tenni próbálok érte (bár lehet pont ez is a baj)


Meg ezen kívül, amíg nem jön egy ilyen lány, addig azt próbálom elérni, hogy szingliként is érezzem magam annyira jól, vagy ne függjek attól, hogy legyen egy kapcsolatom. Mondjuk ezt nem könnyű elérni >.<

2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Szergej55 ***** válasza:
86%
Látod, kedves kérdező, kb. azonnal igazoltad is azt, aki azt írta, hogy magad vagy a gátló tényező. Elkezdesz arról írni, hogy nem ismerünk téged, aztán rögtön a testalkatoddal és külsőddel jössz mint hibalehetőség. Nem érzed az ellentmondást?
2016. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%

A gond nálad az, hogy nem tudod, hányas a kabát.

1: A belinkelt lányok modellkednek, vagyis a szépségükből élnek. Te meg ideba.szod, hogy átlagosan dekoratív. Az, persze, főleg ha egy szappanoperában élsz, ahol mindenkit tökéletesre plasztikáznak és sminkelnek.

2. Önmagában sza.rt sem jelent, hogy te 170 cm vagy, és 52 kg. A magasságod teljesen átlagos, és még egy férfit sem akadályozott meg abban, hogy becsajozzon. A súlyod pedig úgy alakítod, ahogy neked tetszik, lehetsz még 35 kiló és 420 is, ízlés szerint.


Te pedig azért nem találsz még átlagos nőt sem, nem hogy "dekoratívat", mert a személyiséged mérgező. Egyszerűen le tudnám hányni a monitort, mikor olvasom az ilyen siránkozásokat felnőtt férfiaktól. Komolyan, mint a dedóban. "Óvóóónééénniiiíííí, a Józsika nem adja oda a szőke hajasbabát, pedig motttmán én akarok vele jácccaniii!"


Ilyen lelkülettel lehetnél te 190 cm magas, 90 kg tömör izom, akkor is egyedül és toszatlanul halnál meg, ha rajtam múlik.


De hát mit tudhatok én erről, ki kell a nőknek, végül is csak nő vagyok...

2016. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!