Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ők lennének a jövő értelmiségi...

Ők lennének a jövő értelmiségijei?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kezdem félteni ezt az országot. Nesze neked kétszintű érettségi, meg bolognai rendszer.


2010. máj. 31. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez eddig is így volt, jó pár éve szakbarbárokat nevelnek. Ez nem a kétszintű érettségi meg a bolognai rendszer műve.
2010. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szánalmas. :D


Egy bölcsész

2010. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pfff basszus, olvassatok Bordieu-t... mielőtt az országot féltenétek meg ilyenek
2010. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Ez nem csak nálunk van így, de akkor is elkeserítő, hogy itt tartunk. (Nem csak mi magyarok. Az egész emberiség.)
2010. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
A félelmed jogos.
2010. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Még csak az elsőt néztem meg,de már kiakadtam!

Persze,biztos jönnek majd olyan válaszok,hogy szegény egyetemisták,annyira tele van a fejük a sok tudománnyal,amit sujkolnak beléjük,hogy az ilyen egyszerű kérdésekre ezért nem tudnak válaszolni,na meg a sok stressz...etc.

Hát tele van a fejük,az biztos.Legfőképp alkohollal,meg drogokkal.

Tudom,hogy az egyetemi évek nem csak a magolásról,meg a sok tanulásról szól,hanem buli,szórakozás,stb.Régen is így volt,a jövőben is így lesz.De azért alapvető dolgokat csak illene tudni,ha már ők akarják képezni a jövő értelmiségi csoportját.Sajnálom szegény gyerekeimet.Milyen tanáraik lesznek?

Persze,ha egy népet uralni akarsz,pusztítsd el,butítsd le az értelmiséget!

2010. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Megdöbbentő!A statisztika szerint a diákok kb. fele nem tudta a helyes választ,ezekre a nagyon egyszerű kérdésekre!Ez azért már elgondolkoztató!O.K. hogy nincs szüksége efféle tudásra,na de akkor is...!:/
2010. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, az egyetemek fele tele van azokkal a költségesekkel, akiket papa-mama befizet, hogy ne kelljen a kicsi fiának/lányának dolgozni. Jópár ilyen van az én szakomon is. Aki meg tanulni menne oda, az szív, mert az oktatás színvonala egyre csökken. Volt, aki beszélgetés közben kifejtette, hogy milyen magas volt a ponthatár (310 körül költségesen, azt hiszem), alig bírt bekerülni, 300 pont fölé nem szabadna emelni a határokat, mert ez diszkrimináció.


Szerintem 400-420 alá nem szabadna csökkenteni :(

egy csalódott és elkeseredett egyetemista

2010. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ajaj...
2010. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ja és a végén mit mond a bemondó: 'önök a jövő értelmiségeit(sic!) látták'.


ezek csinálnak társadalomkritikát??? no comment.

2010. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!