Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha emo szeretnék lenni muszáj...

Ha emo szeretnék lenni muszáj a hajam is olyanra vágatni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egy életérzés nem pedig stílus, igazából minden megvan ami kell ahhoz hogy közéjük tudjak tartozni csak a haj nem. Muszáj olyanra vágatni?


(Akik csak offolni szeretnének az emosággal kapcsolatban, kérem ne írjanak semmit)



2017. nov. 17. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi hivatalos eljárás ahhoz hogy emo legyél. Ez egy 2007-2010 körül csúcspontján élő stílusirányzat amit annyira öltesz magadra, amennyire akarsz.
2017. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez szükséges-e, nekem olyan hajam volt, sőt még mindig olyasmi, de már nem vagyok emo.


Az az igazság, hogy beszélhetünk itt életérzésről, csak az a baj ezzel, hogy a régiek sem értették ezt teljesen. Amikor például kitettük az xXx jelet a nevünk elé, annak konkrét jelentése volt, mások meg gondolom csak pózerkedtek vele.


Az emo a 2000-es évek fiataljainak a stílusa volt, szerencsésnek tartom magam, hogy részese lehettem annak a korszaknak, mert érdekes volt. Nem tudom, hogy a mai fiatalok mennyire fogják tovább vinni az örökségünket, de remélem, hogy nem hoznak ránk szégyent.


Üdv,


Egy ex-emo.

2017. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Helló! Én csak az előzőnek mondom hogy próbálkozunk (vagy is én igen)
2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Bálint!


Próbálkozni természetesen lehet. Majd kiderül, hogy ez a te stílusod-e vagy sem.


Még valami, ezt neked is, és a Kérdezőnek is mondom: semmiképpen se vagdossátok magatokat, (sajnos sokan az emo-k jellemzőjének tartották ezt) és ne legyetek szomorúak. Az emo (is) felismeri, hogy a világban van rossz, de nem szabad feladni, sem pedig elszomorodni.


Minden jót.

2017. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszi :)
2017. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Existential crisis
2018. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!