Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Médiában való...

Mit ajánlotok? Médiában való szereplés, továbbtanulás terén

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta érdeklődöm a szereplés és a beszéd iránt. Világ életemben táncoltam, és színpadon szerepeltem, nagyon szeretek írni, beszélni, előadásokat tartani még csak osztály szinten. A célom az a média és az ebben való szereplés. Érdekel a műsorvezetés, híradós munka, aminek utána is néztem. Az Eltének van egy Média és Kommunikációs tanszéke, meg Kommunikáció és médiatudomány alapképzést is találtam máshol. Kinek van tapasztalata, mit ajánlana nekem?

A válaszokat előre is köszönöm



2017. nov. 18. 19:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam

Van egy középfokú angol nyelvvizsgám, illetve most készülök németből a középfokra, angolból a felsőre.

2017. nov. 18. 19:27
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tévében dolgozom. Maradjunk annyiban, hogy nem egy híradósunk van, de összesen egynek van médiás végzettsége. :D

Speciel nekem sincs, bár én nem képernyőn dolgozom. De egyetlen ismerősömnek sincs, max olyan, aki már dolgozik és utólag lett beiskolázva.

Bármelyik csatornához is tartasz, sokkal inkább kellenek kapcsolatok, meg persze rátermettség, mint végzettség. Szinte mindenhol egymást ajánlják az emberek.


Ettől persze nem rossz az a KommMédia, de így visszagondolva, a régi komos évfolyamtársak közül kevesebben dolgoznak szakmában, mint kívül.

2017. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!