Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakorló tanárjelöltek miért...

Gyakorló tanárjelöltek miért szólítottak fel akaratlanul?

Figyelt kérdés
emlékeimben nyúlkálás ez hogy volt olyan, akár általánosban is, de középsuliból biztosan, hogy gyakorlaton lévő fiatal tanárjelöltet jöttek órát tartani a megszokott tanárok helyett, és pl. olyan kérdésre amiről fogalmam sem volt, nem is jelentkeztem hogy tudnám, csak úgy felszólított, tőlem várt választ. ennek mi értelme? mondjuk én amúgy is magamba fordulósabb voltam, nem ugrándoztam soha válaszokra, de hogy így külön kiemelt a semmiből, tök szarul esett gondolhatjátok, hisz nem mondhattam rá mást minthogy nem tudom tanárnő
2017. nov. 18. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csináltak nálunk a rendes tanárok is olyat, hogy random szólítottak föl embereket. Ha mindig megkérdezték volna hogy ki tudja, akkor az olyan emberek mint te soha nem jelentkeztek volna maguktól.
2017. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!