Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egyszer minden pasi akarva-akaratlanul el fogja veszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták már nekem, hogy "ne aggódj fiam, hogy alacsony/sovány vagy, egyszer lesz egy olyan lány, aki így el fog fogadni és nem a külsődért fog szeretni". Most azon gondolkozom, hogy már csak brahiból sem fogok többet küzdeni egy csajért sem és kíváncsi vagyok, hogy hány éves koromig tudom úgy húzni, hogy ráeszméljek, hogy még mindig szűz vagyok és ezzel önigazolást nyerve magamnak, hogy igen, nem igaz a fenti állítás, miszerint aki kicsit szebb az ördögnél annak előbb-utóbb lesz kapcsolata. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan valaha, hogy egy lány önként közeledjen hozzám és ne nekem kelljen szélmalomharcot vívnom. Annyira jó lenne 35-40 évesen szűzként az ismerőseim/szüleim képébe mondani, hogy "Látjátok milyen igazam volt, egy ronda férfiatlan senkiházinak bizony semmi esélye.". Van egy olyan érzésem, hogy én örök szüzességre lettem kárhoztatva és kezdek megbarátkozni a gondolattal. Elegem van a felesleges körökből és egyedül az vigasztal, hogy egyszer minden ember (az is aki a 20 centis péniszével földöntúli orgazmust tud okozni egy álomdögös csajnak) meg fog halni és halála után sem a szépségét, sem a magasságát, sem pedig a péniszét vagy formás mellét nem fogja magával vinni a föld alá/urnába.

2017. nov. 12. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ki mondta, hogy ez igaz? "Akaratlanul szexelni" nemi erőszakot jelent.
2017. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
"ne aggódj fiam, hogy alacsony/sovány vagy, egyszer lesz egy olyan lány, aki így el fog fogadni és nem a külsődért fog szeretni". Torold ki hogy nem a kulsodert szeretnek a probléma szerintem hogy te tulságosan a szüleidet követed
2017. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Modeler ***** válasza:
87%

Aki változtatni akar a dolgokon, az változtatni fog.

Addig is élvezd amid van.

2017. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem igaz, sajnos csak a jó pasiknak adatik meg a csajozás lehetősége, a többi férfinak kb 10 % az esélye a becsajozásra.
2017. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Furcsa az én történetem kissé. Már eléggé "benne voltam a korban", amikor eléggé frusztrált, hogy szűz voltam. El is terveztem, hogy sok lánnyal fogok ismerkedni, és kitűztem magamnak egy célt, hogy kb. 1-2 év után már biztosan nem leszek szűz, mert addigra megtanulok úgy a nőkkel bánni, hogy egyet ágyba tudja csábítani.


Ami érdekes: 4 hónappal később már nem voltam szűz, mert megismertem egy lányt, aki lefeküdt velem. :D Aztán persze szétmentünk, de ez (most már) nem fontos. Szóval nálam nem akaratlanul, hanem váratlanul történt meg a szüzesség elvesztése, így most már nem vagyok szűz.


Szóval férfi társaim, készüljetek! Nem tudhatjátok, mikor jön el a ti időtök :-)

2017. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Prostik is vannak a világon, így igaz. Tőlük eltekintve nem igaz, ha ronda/alacsony vagy, akkor soha egy nő sem fog veled ingyen szexelni.
2017. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van az előzőnek, valóban ott van a prostizás lehetősége, de sok esetben már a prostik is megválogatják ám, hogy kiket fogadnak az ágyukba...
2017. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Én egész életemben szűz lennék, de szerencsére van (lesz) pénzem prostikra.

Mindeki megérdemel egy kis törődést, nem igaz?

2017. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!