Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélitek a kannibalizmust,...

Elítélitek a kannibalizmust, ha a túlélés érdekében történik? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]

Ez a cikk az andoki repülőgépbalesetről ír,szerintem ez az egyik legjobb példa a témában.

Ti mit gondoltok?

Elítélendő?

Erkölcs vagy túlélés?



2017. nov. 24. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%
Igen, mert undorító. Egy ember ne süllyedjen már odáig... Tehát szerintem az erkölcs a fontosabb ebben az esetben.
2017. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha az Andokban lezuhant repülőn lettél volna, te is ettél volna emberhúst.

Szerinted nekik könnyű volt? ?? Megenni a barátaikat? ?? Elárulom, nem. Ők is undorodtak. De ahogy írtam, a túlélő ösztön mindent felülír.

2017. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség hogy életben maradjanak az egyének vagy egyén és kannibalizmust követ el akkor nem itélik el mert akkor meghalt volna.Ezzel nem a kannibalizmust akarom népszerűsiteni de én is ismerem a szerencsétlenül járt repülő történetét amikor nem maradt más hátra az életben maradáshoz.....
2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
A kérdést sem értem. Halottakról beszélünk, nem? Akik lefagyasztott, vagyis jobbára biztonságos állapotban fogyaszthatóak voltak. Az undort kizárólag a szokatlan jellegű, állagú táplálék váltotta ki, ha egyáltalán kiváltotta több hetes éhezés után. Milyen erkölcs, az ilyen felvetésnek akkor lenne csak értelme, ha csemegekén t ettek volna embereket, olyanokat, akiket előtte el is kellett volna ejteni vagy levágni, majd feldolgozni. Egyébként erre is van példa, meglepődnél, ha beleolvasnál pár bűnügyi jelentésbe. Hülye kérdésfelvetéseket, amelyekre a legtöben tudjuk a választ, szerintem teljesen felesleges kiírogatni.
2020. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az Andokban lezuhant repülőn sportolók, barátok utaztak. Ezért aztán a túlélők barátfülét ettek.
2023. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!