Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Ázsia Expressz szerintetek...

Az Ázsia Expressz szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
Nekem egyre gyanúsabb. Sajnos néznem kell (a nejem miatt) de például egy szereplőt már láttam másik jelenetben is. Szerintem az nem igaz, hogy étlen-szomjan egész nap gyalogolnak, futnak a szereplők. Meg mindig pont azon az úton fut a kocsi, hol a zászló van. Szóval vannak kételyeim. Nektek van konkrét gyanútok? (A "nem nézem ezt a szart" szöveg most érdekel. Szerintem is egy haszontalan idiótaság)

2017. nov. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

 

Nem nézem, de a neten olvastam róla néhány véleményt. Ezek alapján úgy gondolom, ugyanolyan, részben előre megírt elemekből felépülő show-műsor, mint az X-Faktor, csak itt más keretre húzták fel az egészet. Ha a TV csatorna oldaláról nézzük, nem nagyon lehet spontán módon cselekedni, mert az veszélyes lehet. Nem lehet celebeket csak úgy odaengedni mindenféle kalandok közelébe, nem lehet magukra hagyni egy dollárral a zsebükben és valószínűtlen, hogy ne legyen ott valaki, aki azonnal közbeavatkozik, ha valami félresikerülne. Nyilván van náluk telefon és a közelben egy nagyobb stáb, aki felügyel rájuk, csak nem látszanak. Nyilván nem mennek be egy vadidegen házba ismeretlen kajákat enni, hogy aztán egy fertőzés miatt akár hetekre is leálljon a forgatás és nem ülnek be akármilyen kocsiba, egy európai turista számára ez akár életveszélyes is lehet bizonyos helyeken. Az is valószínű, hogy mielőtt elindultak, vettek néhány nyelvleckét, tehát jobban beszélnek angolul, mint amennyi látszik a műsorban. Röviden: persze, hogy kamu, de ez nyilvánvaló. Fogalmazzunk úgy, hogy nem hazugság, csak illúzió :)

2017. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ott van velük egy egész stáb, ez már alapból elég feltünést kelthet ott is, arról nem beszélve, hogy persze majd a spontánra alapoznak egy műsor elkészítsénél. Meg van rendezve az egsz.
2017. nov. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Persze éheznek meg magukra vannak utalva, csak éppen egy komplett stáb téblábol körülöttük operatőrökkel, hangmérnökkel rendezővel. Ugyanolyan kamu mint a survivor meg a többi.
2017. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Forditva: mondj egy hasonlo musort ami nem kamu.
2017. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Discoveryn régen volt az a Bear Grylls-es műsor. Na gondolom két forgatás között ott is lehet inkább hotelben alaudtak, de ettől független sok gusztustalanságot megevett például, az azért elég komoly.
2017. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!