Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit keres a bershkaban es...

Mit keres a bershkaban es hasonló boltokban rocker póló?

Figyelt kérdés
Nem értem hova süllyed ez a világ, megértem mindenki más stílust képvisel. Nade a rockból ne csináljanak divatot hogy a bershka,h&m,tally weill,zara stb boltokban AC DC,IRON MAIDEN,METALLICA,RAMONES és egyéb rock pólókat árulnak, majd a pics*ák felveszik,mert "huu de menő" felirat és lövése nincs arról mikor megkérdezik tőle hogy mit jelent. Rocker cuccoknak ott a rockpince. Komolyan vissza mennék az 1970es évekbe..
2017. nov. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha eddig nem lett volna divat a rockerségből. Akkor is felvette egy csomó pózer p...a meg kiscsákó a rocker cuccokat, amikor nem lehetett ezeket ilyen típusú boltban kapni. Nem tudom, min változtat. Max. annyin, hogy a pózer p...ák olcsóbban jutnak hozzá. Meg pár, aki amúgy nem direkt akar pózerkedni, pózer lesz, mert tetszik neki. És akkor lehet, hogy még fel is kutatja és meg is szereti a zenét...
2017. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sokkal inkabb szeretnem azokat a csajokat es sracokat kortol fuggetlenul akik rocker cuccokban nyomulnak pozerkedesbol, mint a mai nem is tudom minek nevezni..

TelepiRap/F/21

2017. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb az egészben nem az, hogy a Bershka ilyet árul, hanem hogy a fent nevezett zenekarok ehhez az áldásukat adták.
2017. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pózerek mindig voltak, lesznek...

A többi zenei műfajnál ugyanez a helyzet, csak ott kevésbé szúrja a rajongók szemét. Egyébként "rocker cucc" a szegecs is, mégis mindenki hordja. Nem kell ezt a témát ilyen nagyra verni, ribizlik között is akad, aki Guns N Rosest meg hasonlókat hallgat. Ezek mind világzenék, az hordja magán, aki akarja. Ha ennyire szúrja a szemed, akkor miért nem sodródsz underground körökbe? Ott garantáltan nem kellene ilyesmivel foglalkoznod. Rockpince? Ugyanmár. A rapper barátnőm is onnan veszi a cuccait. Ajánlom figyelmedbe a külföldi distrok- kiadók felkutatását, ugyanannyi pénzért jutsz hozzá komolyabb cuccokhoz, mint itthon a divatcikkekhez.

2017. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezen én is rengeteget gondolkoztam.Sajnos több ismerősöm is ilyen de ők sem tudják milyen zenét képviselnek a pólón szereplő bandák.Azért viselik mert menő.Míg vannak azok akik ismerik és tiszteletből hordják.
2017. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!