Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Borsodban elvontabb/rocker/has...

Borsodban elvontabb/rocker/hasonló társaságok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy vannak-e Borsodban olyan (valamilyen szubkultúrához tartozó) társaságok, amikhez lehet csatlakozni?

Akár neten, vagy élőben valamilyen rendezvények kíséretében. Kissé meguntam az egyedüllétet, a haverok meg szintén nolife-ok, viszont ők nem akarnak változtatni ezen, én pedig igen, de 0 ilyen körökben mozgó ismerettséggel erre nem sok esélyem van.

Láttam, hogy Budapesten pl. Facebook-on vannak ilyen nyitott csoportok, amik bizonyos követelmények feltételében vesznek be új tagokat, de nem tudom itt léteznek-e ilyenek?


2017. szept. 11. 20:18
 1/2 anonim válasza:
Persze, hogy találsz társaságot, egy nagy halom hobbidepressziós pózert. Jobban jársz, ha Pesten keresgélsz, mert ott még vannak jó arcok, bár kevesen, de vannak. Borsodban csak az idősebb korosztály normális, ha nem divatos ratyi bandákat hallgatsz, akkor biztosan örömmel fogadnak maguk közé.
2017. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha találsz szólj:D
2017. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!