Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Magyar nok miert ilyen...

A Magyar nok miert ilyen elfogadok a migracioval szemben? Mi van veletek?

Figyelt kérdés
Mar nem eggyel beszeltem akik olyan kis megertoek voltak az uggyel szemben! Hagy meg hany gonosz ember van koztuk? Nem veszitek eszre,hogy betelepites megy? Ennyire szeretitek ha kirabolnak vagy megeroszakolnak titeket?
2017. dec. 9. 03:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És még tagadják az evolúciót, itt a bizonyíték hogy az ember a majomtól származik, a csimpánzoknál is hasonló a helyzet, ha egy csimpánz egy másik csimpánzcsapat territóriumába téved, akkor azt ők szó szerint halálra verik.

Azok is akik ennyire ellenzik a migrációt, ők is ilyen ösztön miatt gyűlölik a migránsokat annyira.


Amúgy annyira képmutató mindenki, mert ha több ezer km-re történik háború, éhezés, szenvedés, akkor mindenki milyen empatikus hogy jaj szegény ott élő embereknek mennyire rossz blablabla, de ha meg lehetőség lenne segíteni rajtuk, akkor mindenki habzó pofával, foggal-körömmel ellenkezik mint egy veszett kutya, hogy takarodjanak mit képzelnek hogy bejönnek...

Tehát valójában az emberek magasról leszarják hogy embertársaik szenvednek, csak a saját jólétük maradjon meg.

Undorító, remélem minél hamarabb kihalunk...

2017. dec. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Fúj, szerintem is undorító, hogy egyesek milyen empatikusak! Mennyivel jobb lenne, ha gondolkodás nélkül beszopnák a propagandát, és zsigerből utálnának mindenkit.


Egyébként meg mutass már nekem egyetlen olyan nőt, akit egy migráns erőszakolt meg. Sajnos az a helyzet, hogy a magyar nőket a magyar férfiak zaklatják, bántalmazzák, erőszakolják meg tömegesen. Egy magyar nőre a statisztikák szerint sokkal nagyobb veszélyt jelent a saját apja, pasija, főnöke, mint a bevándorlók.

2017. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na meg a havas is ott van veszelynek.
2017. dec. 10. 00:51
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

76% rád saját magad jelented a legnagyobb veszélyt.

Beszopattak rendesen valahol...

2017. dec. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egész ismerősi körömből egy nőnemű egyént ismerek aki elfogadja.

Aztán lehet csak a családom és a barátaim különösen rasszisták, nem tudom :D

2017. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár egyébként is, hiába telepítenek magyarországra mingránsokat, mennek tovább nyugatra, itt akutya se akar maradni szóval a bűnözés/erőszak/stb miatt annyira nem aggódom
2017. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
" Ennyire szeretitek ha kirabolnak vagy megeroszakolnak titeket?" Jaj de szerettek nemi erőszakról fantáziálni, eszem az érzékeny européer lelked. Amúgy meg kb. az összes barátnőm rasszista...rajtam kívül. Bár bennem is van egészséges? félsz.
2017. dec. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

1. Exogámia

2. Majomszeretet

3. Egyenlősdi

A nőkre különösképp jellemző, hogy az igazságosságot tévesen azonosítják az egyenlőséggel, konkrétabban mondva a matematikai egyenlőséggel, avagy az osztó igazság szemléletével.

2017. dec. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
# 8 :)
2017. dec. 11. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

Ha végignéztük a Migszol és más hasonló Facebook-csoportok hozzászólásait, akkor láthattuk, hogy a bevándorlók megjelenése valóságos hisztériát váltott ki számos nő körében. Csöpögős, nyálas ömlengéseknek lehettünk a szemtanúi. Ilyesféléknek:

„Ó, de aranyos volt Ahmed.”

„Ó mennyire sírtam, mikor Oszama végleg elment.”

„Soha nem fogom tudni elfelejteni Ali őszinte szemeit”.

„Abdul megváltoztatta az életemet.”

– Én meg fogtam a fejem, hogy ez mégis micsoda. Meghibbantak ezek a nők?

Ennyire buta és naiv hogy lehet valaki?

2017. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!