Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Mit gondoltok a szűz srácokról, vagy netán már szűz férfiakról? Jöhet hideg, meleg, ez-az minden véleményt elfogadok, teljesen objektíven.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról aki nem sikeres a nőknél.

Aki nem bírja felvenni velük a tempót, nem tud egy értelmes mondatot összerakni Nő közelében, hebeg, habog össze vissza, tehát az a tipikus "vesztes" "puhap*cs" srácok, vagy ahogy már írtam esetleg felnőtt férfiakról van szó, tehát aki abszolút reménytelen eset (ha van, ha nincs nem ez a lényeg, de fontos)

Lehetőleg ne fogjátok vissza magatokat, mondom hideg meleg jöhet bármi, ami azért fontos hogy teljesen objektíven nézzétek a dolgot, tehát ne az legyen, hogy pl. " egyszer mindenkinek sikerül" vagy " azok puhap*csök" hanem indokoljátok legyetek szívesek konkrétan, hogy mit gondoltok úgy unblock az egész jelenségről.

20-25 VAGY már jóval idősebb 27-30 éves korú (bár ilyen korban már inkább férfi, nem srác) férfiakról.

Nők és Férfiak véleménye is számít. Tehát mindenkié. Előre is köszönöm.



2017. nov. 30. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Ez engem is érdekelne!

Én 29 éves pasi vagyok, és még soha nem volt még egy pár hetes kapcsolatom sem. Női mellet is csak az egyetemi vizes pólós mell szépségversenyen, koli napokon láttam anno élőben, meg az utána következő meglepetés sztriptízen puncit is.


Sohasem tudtam csajozni, és segítséget sem kaptam sehonnan. Ide is írtam még anno ki kérdést, de csak annyi volt a válasz: "Jól vagy te így, kevesebb a konkurencia!"


Közös konyhában elbeszélgettem a nőkkel, meg most is simán társalgok velük, de soha nem kaptam tőlük pozitív visszajelzéseket semmilyen szinten.


24 évesen jöttem rá, hogy elkéstem minden szinten. 11-12 évesen túl kellett volna esni az elsőn és 20 éves koromra legalább 50 nőt ágyba vinni, akkor talán lennék valaki a nők szemében. Viccen kívül, egyik egyetemi csoporttársamra ragadnak a csajok, amikor eldicsekszik vele, hogy már túl van a 200-on. Minden nő megőrül érte onnantól...


A gyerekvállalásról meg ne is beszéljünk. Arról is rég lecsúsztam.

2017. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
khmm... nem akarok megbántani senkit, téged sem első, de most nem személyes kudarcokról szeretnék véleményt, hanem hogy hogyan látjátok, ezt a dolgot. mert első ne haragudj meg, de nem vagyok sorstársad, tehát ilyen gondokkal nem küszködök, hogy most nem láttam puncit meg nem láttam nőt, meg mittudomén hanem mit gondoltok erről, de ne személyes dolgokat írjatok, mert ismétlem nem akarok megbántani senkit, de nem érdekel, személyes dolog. az hogy mit gondoltok róla az igen, érdekel. még egyszer utoljára, nem sértés.
2017. nov. 30. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom 26 évesen vesztette el a szüzességét velem, én voltam akkor 19.

Ez már 2 éve történt.

Én soha nem gondoltam őt emiatt vesztesnek, szüzességtől függetlenül tartok valakit vesztesnek :D

Nem tudok a többi nő nevében nyilatkozni, de számomra cuki volt hogy alig mert megszólalni a közelemben, így a kezembe vehettem az irányítást, kipróbálhattam milyen irányítónak lenni egy kapcsolatban.

Azóta megnőtt az önbizalma, és átcserélődtek a szerepek, bár inkább egyenlő felek vagyunk, azért a legtöbb helyzetben ő irányít. Mindkét szerepet élveztem.

Visszatérve én anélkül is tudtam hogy szűz, hogy mondta volna, ez látszik egy pasin. De udvarias, figyelmes volt velem mindig, odafigyelt arra amit mondtam, érdekelte, és nagyon igyekezett a kedvemben járni, habár az elején azt mondtam neki hogy nincs esélye (nem azért mert szűz, hanem mert én akkoriban a lányokat szerettem, és azt hittem csak őket) aztán ő megváltoztatta a véleményemet a férfiakról, de legalábbis ő elérte hogy beleszeressek. :)

2017. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Nem gondolok rosszra.

Inkàbb szűz legyen mint olyan aki megfektetett egy vagon nőt.

Párom 24 évesen velem vesztette el

Azóta is együtt vagyunk. No para

23N

2017. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én már vettem el egyik barátom szüzességét, én már akkor nem voltam szűz. :-) Jó volt :-)
2017. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon jellemző, papíron GYK-n becsülendő a szüzesség, meg inkább legyen szűz bla bla...


Aztán élőben meg vágják az eewww fejet.

Ilyen ez...


Higgyétek el, saját tapasztalat.

Egyébként nem a szüzesség zavarja a nőket... mert 25-30 évesen úgy sem ez a legnagyobb gondod.


A vénszüzesség egy állapot. Ha 25 felett nem tudtad elveszteni, akkor ott valami gond van. Testileg/lelkileg/pszichével nem oké a dolog. Na ez az ami taszítja a nőket.


Idős szűz "jópasi" nincs. Lehet itt meséket mondani, de a tény ez.

Persze lehet változtatni, ki lehet gyógyulni a szüzességből. Lehet a testet és a pszichét is edzeni.

2017. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem kamuztam a párom tényleg velem vesztette el 26 évesen. És sose fújjogtam rá.
2017. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Éron91 ***** válasza:

Egy korábbi kommentelő már elkezdte ezt megfogalmazni és nagyon igaza van. Vannak későn érő típusok én is 18évesen veszítettem el fiúként ami nem olyan késő,de nem is olyan korai. Barátaim már korábban átestek rajta,de fogjuk rá hogy ez még ideális kor,aki 20-25kora között sem képes elveszíteni a szüzességét ott biztosan van valamilyen probléma. Ha még csak a külsejével lenne probléma azon még lehet változtatni,de az a baj hogy az ilyen embereknek az önbecsülése már minuszban van és rég feladták fejben hogy valaha is változhat ez a helyzet. Depressziósok és befordulnak a kis világukba. Innen elég nehéz kihúzni valakit és ahoz is szakemberre van szükség no meg évekre és egy illetőre aki elhatározza hogy mindenáron változni akar.

Én azt javaslom annak aki ebbe az irányba halad vagy már itt van,hogy kezdjen el edzeni nagyon keményen,válasszon magának valamilyen sportot, akár küzdősportot és foglalkozzon vele. Az lelkileg sokat tud segíteni és senki ne foglalkozzon vele hogy néz ki akkor,ezen lehet változtatni. Akarat kell hozzá és ha elkezd "javulni" a helyzet és ezt magadon is észreveszed akkor elkezd az önibzalom is megjönni. Utána nem lesz senki nőcsábász attól még hogy elkezdett edzeni ezért én javaslom,hogy essen át a tűzkeresztségen mindenki aki már túl van ezen a koron és menjen el egy hivatásos pros..tihoz. Nem az út széli pros..tiról beszélek hanem lakáson lévő bomba nőhöz. Kezeld a helyén és ne kérdezd meg milyen voltál,ne szokj rá és járj utána hetente mert nem egészséges,de legalább túlvagy az elsőn. Ez is lökést fog adni és önbizalmat. Utána meg már csak ismerkedni kell és nem feladni, tudni kell hogy a legjobb csaj sem kell minden palinak és a legjobb pasit sem sz..opja le minden nő. Kitartás kell és egy jó duma. A lányok szeretik ha egy srác, határozott,jó kiállású,vicces. Egy álompasi dadogva is el tud bukni,de ha egy közepes srác egy baromi jó dumával áll elő akkor könnyedén célba tud érni. Fontos a gyakorlás, ha kell az elején egy nap szólíts le 100lányt. 1nap alatt senki nem tud szüges ellentéte lenni annak amilyen volt,de ha ezt elkezdte volna csak fél éve már rég sikeres lehetne. Sok kitartás és akarat kell,de aki képes végigvinni az elnyeri jutalmát. És soha nem szabad elfelejteni,hogy elkezdeni a legnehezebb,utána napról napra könnyebb lesz. A sport nem csak azért fontos,mert jobban fogsz kinézni vagy a lányok szeretik a sportos pasikat. A sport megnevel, fegyelmez. A sport által az egész életed megváltozhat. Ha úgy nézel ki mint Harry Potter és kettőt nem tudsz belerúgni a labdába az sem kifogás. Próbálj ki 20sportot,de egy küzdősportban semmi sem számít csak az akarat. Thaiboxolni innen is el lehet kezdeni és fél év alatt nagyon sok mindent meg tud változtatni, az egész életedet is. És ha onnan visszanézel a régi életedre nem fogod érteni,hogy mit csináltál idáig. Remélem van olyan aki ebben a cipőben jár és ha csak 1ember változtat az életén már megérte megírni ezt a kommentet. Sok sikert mindenkinek.

2017. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fal/sziklamászás segített. Eleinte összeszartam magamat a parától, pont mint a nőktől :D

Igaz mai napig reszket a lábam a félelmetes szitukban a falon... pedig ott a kötél.


A csajozás falmászás kötél nélkül :)


Az nagy igazság, hogy akár küzdősport, akár extrémsport, súlyzós edzés vagy bármilyen mozgás ami rendszeres...ki kell menned, elmenned helyre és csinálni. Kirobbant a komfortból. szerintem ez a lényeg. Az endorfin termeléshez is fontos. Majdnem olyan flash edzés után, mint egy recskázás... csak tovább tart :)

Ha testileg fejlődsz is, akkor mégjobb.


Én csak azt bánom hogy nem 16 évesen kezdtem hanem 10 évvel később.

2017. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!