Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk ti milyen műpéniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk ti milyen műpéniszt ajánlotok rendelni egy kezdő passzív fiúnak ha ki akarja próbálni análisan? Képet, linket is elfogadok.

Figyelt kérdés
23F

2017. okt. 16. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy prosztata vibrátorral kevésbé tudsz mellé nyúlni, mint egy rendessel. Nyilván nem ugyanaz a kettő, nem ugyanúgy kell használni, de elsőre szerintem ideálisabb lehet.
2017. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Prosztata vibrator nagyon jó
2017. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Elsőre én is a prosztatavibrátort ajánlanám, de ha műpéniszt veszel, akkor élethű tapadókorongos vibrátort szerintem :)

22/F

2017. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csdvid válasza:
47%
Ezen már én is gondolkoztam, de az igazinál nem hiszem h lehet jobbat találni, bár még nem próbáltam... szerintem próbáljuk ki egymáson :P 26/f
2017. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Én egy igazi farkat akarok,de csak szopni,ez lenne az első!! Írjatok!! 35f Szolnok megye
2017. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!