Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire népszerűek a...

Miért ennyire népszerűek a magamutogató lányok a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Tudom nem like-ban mérik az embert,de miért van az,hogy a sok, egyébként tényleg érdekesebb posztok mérföldekkel kevesebb érdeklődést váltanak ki az emberekből,mint egy tükörben pózoló tinilány?

Sok ismerősöm szokta megosztani,hogy utazásaik során milyen érdekes helyeket,épületeket,embereket láttak,vagy milyen hobbit űznek,melyekre jó esetben ha kapnak tíz-húsz like-ot,ellenben egy századjára is ugyanolyan sablon pózolás,ahol az egyetlen közvetítendő dolog a lány teste és az arca,melyről süt a butaság, egy óra alatt megüti a százat is ?


20/L


2017. dec. 9. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
lehetséges hogy a fiúk szeretik nézegetni a magamutogató lányokat? És nem az értelmi képességüket próbálják megbecsülni? Elég hihetetlen feltételezés, de esetleg ilyen is előfordulhat :)
2017. dec. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért, neked tényleg hiányzik 100 agyatlan farok lájkja?
2017. dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

"100 agyatlan farok lájkja"


egy újabb sértődött bálna, akinek nem a cicás képét lájkolják, mert olyan csámpás, hogy nincs profilképe.


Amúgy ki nem szarja le, ki hol nyaral, meg milyen hobbikája van(nőknek hobbi? hahahaha)


A csinos lányok meg érdekesebb látvány, mint valami hisztiző donnatonna feminista megosztása, vagy valami hasonló elmeháborodott baromság.

2017. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ti lányok elképzelni se tudjátok, hogy milyen erős bennünk fiúkban a szexuális drive... ennyi a titok. SEMMI se lehet népszerűbb egy szexi képnél.
2017. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mi van kettes kisfarkú, fáj az igazság?


képzeld, nem mindenki a testéből él...én pl. az eszemből. Nem töltögetek fel képeket magamról, 1 profilkép van fent, azt agyonlájkolták, és a hozzád hasonló parasztok írták oda az ismerkedős szövegüket, nem tudom hányat le kellett tiltanom, mert nem fogták fel, hogy nem azért van ott a kép, hogy legyen mire recskázni, hanem hogy az üzletfelek lássák, hogy élő ember vagyok.


azok a hozzád hasonló amőbák, akiknek a világ arról szól, hogy pucsító, csücsürítő hentesárukat lájkolgatnak, egyrészt pont ugyanolyan agyatlanok, mint ezek a csajok, másrészt szánalmasak.


Érdekes, mi nők nem érzünk késztetést, hogy csorgó nyállal és kigúvadt szemekkel lájkolgassuk a félmeztelen izomagyak képeit. Még a buta csajok sem égetik le magukat ilyesmivel.

2017. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"i'm a simple man i see boobs, i upvote"

Ez úgy az egész internetre igaz.

Amúgy fordítva is ez megy, nem tudom mi itt a kiakadás lényege, én nem lájkolom a magamutogató lányokat, aki meg igen, egészségére.

2017. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mi nők nem érzünk késztetést, hogy"

Pontosan ez a lényeg. Ti válogattok - de, ha a férfiakban nem lenne egy baromi ERŐS késztetés - akkor nem lenne miből válogatni!

Szóval, ha van eszed is, akkor nem ítéled el egyből őket.

2017. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!