Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vagy nők, van itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vagy nők, van itt köztetek exhibicionista/magamutogató hajlamú?

Figyelt kérdés
Tehát aki kifejezetten arra izgul fel, hogy akár erotikus képen akár máshogy "mutogatja" magát és ezért cserébe dicsérő szavakat esetleg mást is kap vissza ?

2017. aug. 1. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak a páromnak. Másnak nem. Remélem, érthető.
2017. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
világos :D
2017. aug. 1. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem tudok, de Love.hu-n régebben megismerkedtem egy csajjal...

Háth mit is mondjak... Furcsa volt eleinte, de azért végülis bejött a dolog! ;)

2017. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak igen. Szeretek lengén öltözni előtte, vagy erotikus fotókat küldeni neki. Megéri a reakcióért és a visszakapott képekért is. De az első válaszolóhoz hasonlóan szeretném hangsúlyozni hogy ez csak a páromnak szól, más nem fog képet kapni, és nem is szeretnék mástól képet kapni.
2017. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hasamat szeretem mutogatni, mert azt imádom.:)
2017. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem izgat,ha látom,hogy izgatja a férfiakat a meztelenségem,szerencsére megtalálta zsák a foltját,mert a páromat is.
2017. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Igazábol onnan ered a kérdés, hogy megismekredtem 1 lánnyal aki semmiféle formában nem kér rólam semmit ő meg masztizik webcamon meg kb. bármit megcsinál megkérdezi mit kérek és csinálja :D
2017. aug. 2. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri 4-es? Valóban úgy gondolod? Hát tudd hogy a kapcsolatodnak csak akkor lesz vége ha ő akarja, te nem Ungár az rá...mert ha egy lány ilyen fotót ad ki a kezéből azt szakítás után viszontlátja bizonyos oldalon....úgy kezdődik napi....
2017. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!