Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magamutogató lennék szerintete...

Magamutogató lennék szerintetek, mert szeretem a jó ruhakat és néha fölveszek olyan ruhát is, aminek dekoltázsa van?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem villogtam azzal, amim van, örülök neki, hogy nekem megadatott és kész.

Elég sok ruhám van, és aki ismer, tudja, hogy szeretem a szép ruhakat. Nem tehetek róla, de jobban érzem magam egy térdig érő ruhában magassarkú bokacsizmával, mintha farmer lenne rajtam egy Adidas márkájú cipővel. Ez azt jelenti, hogy ilyen tipusu ruhanemüket hordok méga fősulira is, mivel máshova nem nagyon járok, illetve a ruha csak eszköz, tehát nem tárolom a szekrenyben. Viszont nem vetem meg az olyan ruhákat se, amelyek testre simulnak és dekoltázsuk van,akár estélyi ruhában, akár bulizosban. Tetszenek és szeretem őket hordani, nem azért hordom, hogy másnak tetszedjen, hanem azért, mert nekem tetszik.

Magamutogató lennék, mert ilyen ruhákat és leginkább magassarkúkat hordok?

L


2017. dec. 1. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyáltalán nem vagy az.Jó,hogy vállalod az egyéniségedet és abban jársz amiben jól érzed magad.Meg nem kérkedésből teszed vagy azért,hogy másokat lenézz az öltözködésük alpján,hanem azért mert igy érzed jól magad, ez a te egyéni stílusod.
2017. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, hogy ez miért lenne kérkedés? Maximum arra lehet valaki irigy, ha rajtad jobban mutatnak ezek a ruhák, mint rajtuk.

Én is ilyen vagyok egyébként, nem vagyok az a farmeres lány, jobban érzem magam egy csinosabb ruhában, és itt most nyilván nem hasig kivágott, miniruhakra kell gondolni (nyilván egy-két buliba való ruhám merészebb). Szerintem egy oldalon vagyunk, pacsi. :))

2017. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak mivel nem úgy öltözöm, mint errefele sok lány, ezért mondhatják, hogy magamutogatò vagyok, mert nem állok be a sorba, és követem a többieket, mint a birkák. Irigységre nem is gondoltam, nem hinnem, hogy van olyan ember, aki azért lenne irigy másra, mert annak milyen ruhái vannak.
2017. dec. 1. 13:17
 4/13 piriiiii ***** válasza:
92%
Hát, pedig szerintem elég sok csaj öltözik így és sokszor nem értem, mire jó így kiöltözni. De ők tudják, nekem 8.
2017. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy sok öltözik így, de az én környezetemben nem sok.

Hogy miért? Egyszerű, mert így érzi jól magát, ez a stílusa.

2017. dec. 1. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Reméltem, hogy kép is lesz mellékelve a kérdéshez:D pl. nekem a "magamutogató" dekoltázsos ruhákról ez jut eszembe:D

[link]

[link]

[link]

2017. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy egyetemre nem való a mély dekoltázs. A szoliddal nincsen semmi baj. Egyébként én azt gondolom a többség jobban szeret kényelmesen öltözni. Farmer, tornacipő és kész. Neked ez tetszik, másnak meg más. Max az szúrhat szemet, ha nem alkalomhoz illő a megjelenésed. Pl. egy mély fekoltázsnak helye lehet buliban, de munkahelyen, suliban kevésbé. Egy nő régen rossz ha csak ezzel tudja felhívni magára a figyelmet.
2017. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát, magamutogató vagy, ha azért veszed fel, mert mély dekoltázsa van. Nem vagy az, ha azért, mert maga a ruhadarab tetszik. Ilyen egyszerű :)

Én is beújítottam nemrég jó pár kifejezetten kivágott darabot, de nekem szerencsém van, mert nincsenek nagy melleim, nem hordok pushup melltartót, nem nézek ki vele úgy, mint aki mindent kipakolt a kirakatba.

Aztán ha ezért magamutogatónak néznek, hát franc a pofájukba, érdekel is engem :D

2017. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egy szóval se mondtam, hogy egyetemre dekoltalt ruhában járok...

És nem azért veszem meg, mert dekoltált, hanem azért, mert tetszik. Kismillió dekoltált ruha van, ami nem tetszik, színe, fazonja vagy bármi miatt, ezért nem is fogom megvenni!!!

2017. dec. 1. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Tetszedjen"


Uram atyám... Ezt a kifejezést mégis hol tanultad?

2017. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!