Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tisztességtelennek tartanátok...

Tisztességtelennek tartanátok egy olyan rendőrt aki illegálisan ad el alkoholt?

Figyelt kérdés
a történet egyszerű, vidéki kisvárosban ismerősöm mondta hogy tud valakit akinek van eladó házipálinkája. elvitt egy ismerőséhez aki kedvesen fogadott ismeretlenül is, megtörtént az üzlet én meg örültem hogy lett pia. utána mondta csak így mellékesen hogy a fickó amúgy egy rendőr, nyomozó. kicsit meglepett hogy pont egy olyan ember aki arra tette fel az életét hogy az igazságszolgáltatásban dolgozzon, a "tisztességes oldalon" bátran meglép ilyeneket
2017. dec. 14. 18:04
 1/3 anonim válasza:
0%

"pont egy olyan ember aki arra tette fel az életét hogy az igazságszolgáltatásban dolgozzon"

Korrupt az összes! Én nem tartanám tisztességtelennek, inkább jelenteném a tévéseknek, újságnak és a rendőrségnek is. Mint tisztességes állampolgár kötelességemnek érezném, miután megittam a pálinkát. https://www.youtube.com/watch?v=UC7q7lR5kIs

2017. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen!

Egy rendőrnél különösen fontos, hogy tisztességes legyen, a hatalmi helyzete miatt.

Persze majdnem ugyanilyen fontos pl. egy hivatalnoknál is, vagy egy tanárnál, orvosnál.

2017. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztességtelenül magasak az adók a piákon nálatok a rendőröknek meg szar a fizetésük, azért kényszerülnek még a rendőrök is feketén piát főzni. Én nem tudom egyesek hogy lehetnek ilyen görcsösen szabálykövető rabszolga droid gondolkodásúak. Nálunk Erdélyben szinte feleannyiba kerül ugyanazokban a hipermarketekben ugyanazok a piák, mert nem raktak rá annyi adót, de még itt is többen isznak házipálinkát, mint bolti szeszt. Hát ha még drágábbak lennének...
2017. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!