Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszéd illegálisan bejött...

A szomszéd illegálisan bejött a portámra, hogyan tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy tipikusan magyar kérdés !
2012. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát így utólag nem tudom,de a magánlak sérthetetlensége miatt NEM léphet be idegen a portádra,ennek megvédésére bizonyos torkolati energia alatt lőfegyvert is alkalmazhatsz ha jól tudom.A pontos KiloJoule-t nem tudom.

Fizikailag elbánhatsz vele,én azt tenném.


Leírod a pontos sztorit?


Első te meg miket vartyogsz itt h tipikus magyar kérdés mi?

2012. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Muszáj rögtön feljelentésben gondolkodni? Nem lehetne esetleg vele megbeszélni a dolgot? Esetleg a kerítést megjavítani, mert gondolom, ott ment át. Bosszúból menj át te is hozzá, és az állás 1:1, döntetlen! :)))
2012. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jaj ne már.Tettlegesség..másból nem értenek a parasztok.

Légy kemény.

2012. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Pont ezt vartyogtam , amit az előttem szóló. Egyébként SEMMILYEN fegyvert nem használhat ellene !
2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok .

Amíg írtam bejött még egy válasz , módosítok : amit, a 15:21-es írt , hogy egyből arra gondolt , hogy hogyan tudja feljelenteni. Ez a tipikus magyar !

2012. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Köszi, első!

Én is azt mondom, hogy az ember próbáljon meg a szomszédjával a lehető legjobb viszonyban lenni, hiszen ha napközben dolgozunk, és egyéb helyeken vagyunk, és rossz a viszony, nem lehet tudni, hogy estére mire megyünk haza.

Valószínű, hogy a szomszédnak oka volt arra, hogy átment, ezért én biztosan először próbálnám megbeszélni vele.

2012. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A szomszéd többször meglopott tehát nincs mit megbeszélni vele. Aztán jópofizva jön be cigit kérni stb stb. Tettlegességet nem akarok alkalmazni, rábizonyítani semmit nem tudok, de szép szóval sem megy a dolog.
2012. márc. 8. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Fogadjunk kisebbséghez tartozik a szomszédod,igaz?


A többi kommentelőnek:

Megbeszélni a problémát,amit ti mondtok az kultúrált,intelligens megoldás.Csak kultúrált és intelligens emberrel lehet lehet így problémát megoldani.

Aki magától bejön a kertedbe(és most már tudjuk hogy lop is)az NEM kultúrált és intelligens,ergo más eszközzel kell az értésére adni a területhatárokat.


Birtokvédelemre pedig azt használhatsz amit akarsz,sok legális eszköz is van,de egyébként meg nem mindegy?Nem hiszem hogy a Te felelősséged,ha valaki behatol a TE saját portádra.Aki hívás nélkül bejön,az számítson retorzióra.Ennyi.


Kérdező,te meg ha személyesen nem akarod lerendezni,akkor vegyél egy komondort.

2012. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem írta a kérdés-kommentbe, hogy korábban a szomszéd már lopott. Ezért ajánlottam első nekifutásban a "beszéljük meg" variációt.

Azt sem árulta el még eddig a kérdező, hogy melyik kerítésen át jutott be a szomszéd. Ha az u.n. "hátsó kerítésen", akkor annak javítása, helyrehozatala az ő feladata, és először azt hozza rendbe, akadályozza meg, hogy a hátsó szomszéd ne tudjon azon átmenni. De erről eddig a kérdező mélyen hallgatott.

Ha az első szomszéd, akkor jöhet a komondor!!!

2012. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!