Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok magatokon...

Ti bevállalnátok magatokon ezt a beavatkozást? Indokold miért, vagy miért nem

Figyelt kérdés

csak elméleti kérdés persze, de érdekes ötlet


https://www.youtube.com/watch?v=J_afM4OFbZQ#_=_


2018. jan. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Mi van ha találkozol egy pókkal, darázzsal, macskával stb.
2018. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi értelme lenne. Az előzetesből csak az derül ki, hogy a "kicsi világban" lehet sokkal több pénzed, nagyobb házad, nagy üveg vodkád, jobb körülményeid, mint a normális világban. Csak ennyiért nem vállalnám be, bőven elégedett vagyok a körülményeimmel, így átlag magyarként is a világ népességének nagy részénél jobban élek. Ha mondjuk valami tudományos felfedezéshez kellene összezsugorítani embereket, akkor elgondolkoznék a dolgon, de én személy szerint csak azért nem vállalnám, hogy az élvezeteket halmozzam.
2018. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez akkor lehet érdekes, ha szellemi munkát végzel, és amúgy védett körülmények között élsz.

Ez ugye azt is jelenti, hogy nem hagyhatod el a védett zónát - ha viszont megteszed, az aránytalanul drága, vagy kockázatos lesz.

2018. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én viszonylag biztos vagyok benne, hogy az ilyesmi fizikailag nem működne, hiszen nem kicsinyítheted le az atomokat és a molekulákat, hogy kisebb sejteket csinálj, ha viszont csökkentenéd a sejtszámot és a tested komplexitását annak komoly következményei lennének például az intelligenciádra és alapvetően az öntudatodra nézve.
2018. jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már a testhőmérséklet szabályozása is gondot okozna abban a méretben.
2018. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!